Rzeszów wsiada na rowery

Okazję do przekonania się o tym że, wycieczki rowerowe pokazują świat z zupełnie innej strony, będziemy mieli już w najbliższą sobotę.

RZESZÓW. Chcesz aktywnie spędzić czas, a przy okazji lepiej poznać Rzeszów? Weź swój rower i przyjdź w sobotę 9 kwietnia o godz. 10.00 na rzeszowski Rynek.

Rusza tam II edycja imprezy “Rzeszów na rower”. Na 17-kilometrowej trasie rajdu ulicami Rzeszowa uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją wytrzymałość oraz poznać miasto z zupełnie innej strony niż zza szyb samochodowych. Oprócz rajdu będzie można wziąć udział w konkursie o ruchu drogowym, czy podszkolić się w zakresie bezpieczeństwa dzięki “Mobilnemu Miasteczku Ruchu Drogowego”. Zaplanowano także pokazy z zakresu ratownictwa medycznego.

W akcję włączyła się także policja, której funkcjonariusze nie tylko zadbają o bezpieczeństwo uczestników rajdu, ale i zaprezentują przybyłym sprzęt policyjny. Gościem specjalnym imprezy będzie Krystian Herba, który jako wielokrotny reprezentant Polski na arenie międzynarodowej w trialu przedstawi pokaz swoich umiejętności.

Anna Dulęba

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments