Rzeszowskie Trio ETC w finale “Mam Talent”!

Fot. archiwum zespołu (2)

RZESZÓW. Trio ETC z rzeszowskiego Towarzystwa Gimnastycznego “Sokół” zawojowało w sobotę serca zarówno jurorów jak i telewidzów programu “Mam Talent”. W półfinałowym odcinku na żywo Klaudia Ciupak oraz siostry Regina i Celina Małek dostały największą ilość SMS- ów. Tym samym awansowały do finału popularnego programu.

– Potwierdziłyście swoje mistrzostwo. Koronkowa robota – zachwalała występ ETC Małgorzata Foremniak.

– To jest niesamowite. Moim zdaniem to był najlepszy występ tego wieczoru. Jestem zachwycony – chwalił Robert Kozyra.

– Kocham dziewczyny z ETC Rzeszów, po prostu! – podsumowała Agnieszka Chylińska.

Jak się okazało zdanie jury podzielili widzowie programu zapewniając utalentowanym dziewczynom występ w finale.

Akrobatki trenowane przez Grzegorza Bielca od 1,5 roku są członkiniami Elite Talent Club – stowarzyszenia zrzeszającego elitarnych zawodników polskiej sceny akrobatycznej i artystycznej. Regina Małek to studentka II roku Uniwersytetu Rzeszowskiego, Celina Małek jest uczennicą V LO w Rzeszowie, natomiast Klaudia Ciupak – 9 Gimnazjum w Rzeszowie.

Siostry Małek są multimedalistkami Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów, Pucharów Polski, oraz turniejów międzynarodowych w akrobatyce sportowej w klasie Mistrzowskiej. Regina Małek jest ponadto Wicemistrzynią Europy w akrobatyce. W obecnym składzie (od stycznia 2012) są Aktualnymi Wicemistrzyniami Polski Seniorów i srebrnymi medalistkami Pucharu Polski w klasie Mistrzowskiej. Dziewczęta specjalizują się ponadto w akrobatyce powietrznej.

anja

 

 

 

 

 

 

 

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
rzeszowiak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
rzeszowiak
Gość
rzeszowiak

Moim zdanie miasto każdej z dziewczyn za to iż mają w nazwie Rzeszów przelać na konto po 5tyś złoty w ramach promocji miasta za samo dojście do finału, bo mimo wszystko reprezentują godnie nasze miasto, a mogli by się nazywać TRIO ETC.