Rzeszowskiego pasjonatę zobaczymy w „Dwójce”

Stroje Sebastiana Pawłowskiego budzą podziw, mimo że 29-letni absolwent technikum weterynaryjnego i studium kosmetycznego jest amatorem w tej dziedzinie. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Sebastian Pawłowski, którego pasją jest projektowanie, szycie i tworzenie niesamowitych stylizacji, wystąpi o godz. 10 w jutrzejszym (wtorek, 12 lipca) programie „Pytanie na śniadanie”. TVP 2 zainteresowała się osobą Rzeszowianina po artykule w naszej gazecie  opisującym jego nietypowe hobby.

- Propozycja udziału w „Pytaniu na śniadanie” bardzo mnie zaskoczyła, jednak z przyjemnością się zgodziłem – przyznaje 29-latek, śmiejąc się, że po występie nie oczekuje żadnych „intratnych” propozycji. –Jest to wyłącznie moja pasja – podkreśla.

Efekty pracy Sebastiana zadziwiają nie tylko dlatego, że jest on amatorem w dziedzinie stylizacji, ale jakich elementów używa do szycia wymyślanych przez niego strojów. Przykładowo do stworzenie kostiumu Rzymianina użył m. in. 25 pasków do spodni, hełmu budowlanego, dwóch kurtek i… damskiej torebki. Z kolei głównymi elementami ręcznie uszytego stroju elżbietańskiego były fragmenty poszewek na poduszki, firanek i damskiego żakietu.

Więcej o pasji Sebastiana przeczytasz na: www.supernowosci24.pl/publicystyka

anja

 

 

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.