Są pieniądze na podkarpacki Woodstock

Dzięki festiwalowi “Spinacz” co roku do Kolbuszowej przyjeżdżają gwiazdy muzyki. Częstym gościem imprezy jest np. Kazik Staszewski. Fot. Autor

KOLBUSZOWA. To bardzo dobra wiadomość dla miłośników dobrej muzyki w regionie. Kolbuszowski magistrat, w ramach środków na promocję miasta, przygotował 25 tys. zł na organizację tegorocznej edycji Festiwalu Muzycznego “Spinacz”.

– Przymierzamy się do tego przedsięwzięcia na zasadzie ustawy o pożytku publicznym i wolontariacie – precyzuje Stanisław Zuber, skarbnik gminy. – A więc stowarzyszenie, które wygra konkurs, będzie organizatorem tego festiwalu.

Dzięki “Spinaczowi” co roku w Kolbuszowej występują gwiazdy muzyki punkowej, metalowej, rockowej czy hip-hopu. Ubiegłoroczną edycję “podkarpackiego Woodstocku” organizowano na placu przy ul. Towarowej. Jednak, zdaniem burmistrza Jana Zuby, miejsce to nie nadaje się już do organizacji tego typu imprez. – Trzeba się zastanowić nad odpowiednią lokalizacją tego festiwalu – zapowiedział Zuba. – Czy to musi być w mieście? Może nie.

pg

do “Są pieniądze na podkarpacki Woodstock”

  1. Ambroży

    A może zamiast tych głupot napisać młodzieży o tym co twierdzi w ostatnim opracowaniu OECD?.

  2. menager

    Podkarpacki Woodstock to jest w Cieszanowie szanowna redakcjo

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.