Salony Ekspertów Sephora

Na zdjęciu Sergiusz Osmański wraz wizażystką Sephory.

RZESZÓW. Akcja pod nazwą Salony Ekspertów Sephora (21-24 marca) okazuje się udanym przedsięwzięciem. To okazja do spotkania z ekspertami światowych marek, zapoznania się z nowymi trendami i uzyskania profesjonalnych wskazówek kosmetycznych.

W pierwszym dni akcji w Millenium Hall, gdzie zorganizowano przedsięwzięcie, gościł Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny i PR Sephora Polska. Oto, co przekazał na temat wchodzących trendów: – Wiosną i latem w makijażu każdy znajdzie coś dla siebie. Dominować będą 4 grupy kolorystyczne:
nude – dla wielbicielek subtelnego wizerunku (cielista pomadka, pastelowe cienie), w nachodzącym sezonie “nude” nabierze  bardziej świetlistego wyrazu;

czerwień – czerwień na usta jest teraz nieco amaratowa, pokrewna fuksji i koniecznie w wersji matowej;

smoky eye – alternatywę stanowi kobalt w różnych odcieniach  i szmaragd, jednak decydując się na te kolory, trzeba mieć perfekcyjnie przygotowana twarz, zatuszowane korektorem niedoskonałości;

lawenda i fiolet – te kolory mają wypełniać całą przestrzeń powieki, a nie same kąciki, w wersji pastelowej nie obciążają oka.

– Nie bójmy się soczystych kolorów w makijażu – mówi Sergiusz Osmański. – Wizażyści zagraniczni zaobserwowali, że Polki są bardzo ostrożne w tym względzie. Warto poeksperymentować, np. z kolorową kreską na oku.

Dla poznania nawyków i potrzeb kosmetycznych, w czasie trwania tej akcji panie wypełniały ankiety. Wyniki badań poznamy niebawem.

hk

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o