Samopodpalenie przed Sejmem

Fot. stop klatka polsatnews

KRAJ, WARSZAWA. We wtorek po południu niedaleko pomnika Armii Krajowej w rejonie wejścia do Sejmu w Warszawie doszło do samopodpalenia.

Mowa o miejscu, przy którym politycy różnych partii chętnie organizują konferencje prasowe. Jak podaje stołeczna policja, 48-letni mężczyzna oblał się łatwopalną substancją i podpalił. Znajdujący się w pobliżu mundurowi oraz przechodnie od razu zareagowali, po chwili gasząc płomienie na jego ubraniu. 48-latek przeżył. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia, która zabrała go do szpitala. Póki co nie znane są motywy mężczyzny. Jak wskazuje warszawska Policja, poszkodowany nie miał przy sobie żadnego transparentów czy listu ani nie wykrzykiwał prowokacyjnych haseł.

kl

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
blogermaniekradek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bloger
Gość
bloger

jak podają niezależne media samobojca-amator był w ognioodpornym stroju

radek
Gość
radek

Nie jest dobrze w państwie, w którym władza doprowadza obywateli do targnięcia się na własne życie. W 2017 roku też podpalił się szlachetny człowiek w Warszawie /Piotr S./Samobójczą śmiercią zginęli ludzie pozbawieni przez PiS należnych im świadczeń. Zgroza,co się w mojej Ojczyźnie dzieje.

radek
Gość
radek

Opowiadał mi niedawno jeden poczciwy człowiek,że „za komuny” można się było przynajmniej do kogoś wyżalić i zostać wysłuchanym.Dzisiaj,pod rządami PiS,nawet tego nie ma. Ludzie są bezsilni ze swoimi krzywdami a niektórym tak rosną emocje,że popełniają tragiczne w skutkach czyny.

maniek
Gość
maniek

Jak za PO strzelali do górników to faktycznie najpierw słuchali, oj radek radek jaki ty uciśniony przez ten pis… Nie słyszałeś o tym strzelaniu, nie nagłośnili wtedy w TVN i TVPPO, ciekawe dlaczego?