Samorządowcy nie boją się telewizji

STALOWA WOLA, TARNOBRZEG. Radni Tarnobrzega chcą przeprosin od TVN. Prezydent Stalowej Woli od pięciu lat procesuje się z TVP i też chciałby tylko przeprosin.

Tarnobrzescy rajcy obrazili się na telewizję za odcinek „Uwagi”. Prezydent sąsiedniej Stalowej Woli poszedł do sądu, po daremnych prośbach o przeprosiny za jedną „Misję specjalną”. Nawet jeżeli wygra, to i tak już nikt nie będzie pamiętał, za co telewizja ma stalowowolan przepraszać. – Bo to jest kpina z ludzi i wyrzucanie pieniędzy podatników w błoto – określa proces, który nie wyszedł z fazy przesłuchań świadków.

Reporterzy TVN pojawili się w Tarnobrzegu po spektakularnym zakatowaniu na śmierć 34-letniego Konrada Tomczyka. Sedno tego, co zarejestrowali zostało pokazane 21 kwietnia. Raptem 10 min. programu, ale niektórzy już przysięgli, że TVN wykasują ze swoich telewizorów.

Więcej w Super Nowościach.

Jerzy Mielniczuk

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Józia
Józia
9 lat temu

Puki co TVN został wykasowany z 21 kanału stalowowolskiego przekaźnika (na budynku Mostostalu). Może ktoś wie co teraz będzie na tym kanale? TVN jest teraz na 49 kanale.