Sanok bez Ziętary

Fot. Wit Hadło

HOKEJ. PLH. Zaskakująca decyzja trenera mistrzów Polski.

Marek Ziętara szkoleniowiec Ciarko PBS Bank Sanok w piątek złożył rezygnację z pełnionej funkcji i nie będzie już dalej trenerem zespołu mistrza Polski. Zarówno prezes klubu Piotr Krysiak jak i trener wstrzymują się na razie od oficjalnych komentarzy w tej sprawie.

- Po zakończeniu sezonu podjąłem decyzję o nie przedłużeniu dalszej umowy z Ciarko PBS Bank Sanok, nie chciałbym w tym momencie tego głębiej komentować. Może w najbliższym czasie podam więcej szczegółów – mówi na portalu hokej.net, Marek Ziętara i dodaje. -  Chciałbym podziękować zawodnikom, sponsorom oraz wszystkim kibicom w Sanoku, którzy wspierali moją prace w trakcie całego sezonu.

Trwa budowa zespołu
42-letni Marek Ziętara w Sanoku pracowała od kwietnia 2010 roku. Początkowo był asystentem trenera Milana Jancuski (obaj na Podkarpacie trafili z Podhala Nowy Targ), a od października 2011 samodzielnie już prowadził zespół, z którym zdobył Puchar Polski i mistrzostwo kraju. W Sanoku trwa natomiast budowane zespołu na nowy sezon. Kontrakty przedłużyli m.in. Roman Gurican dla którego będzie to już piaty z rzędu sezon w ekipie z Podkarpacia, Pavel Mojżis, Paweł Dronia, Krystian Dziubiński, Daniel Kachniarz i Marek Strzyżowski. Z zespołu Ciarko PBS Bank Sanok odchodzą Paweł Skrzypkowski i Dawid Maciejewski, którzy wypożyczeni byli ze Stoczniowca Gdańsk.

rm

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.