Sanok zaczyna dziś

III LIGA. Dzisiejszymi zajęciami w hali przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną piłkarze Stali Dom-Elbo Sanok.

Urlopy kończą dziś piłkarze Stali Dom-Elbo Sanok. – Tradycyjnie będziemy przygotowywać się na miejscu. W grę nie wchodzi żadne zgrupowanie. Będziemy trenować 6 razy w tygodniu – informuje II trener Stali, Robert Ząbkiewicz.

– Mamy zaplanowane zajęcia zarówno w sali, siłowni, jak i na świeżym powietrzu. W sobotę trener Lechoszest rozglądał się po okolicznych lasach za odpowiednimi trasami do biegania, tak więc zawodnicy na pewno nie będą się nudzić – dodaje Ząbkiewicz.
W kadrze Stali na wiosenną rundę zajdzie kilka zmian. – Wiosną na pewno nie zobaczymy naszych barwach Dawida Kijowskiego, który wyjechał na pół roku do Kanady. Nie wiadomo także co dalej będzie z bramkarzem, Pawłem Wilczewskim którym zainteresowanie wykazuje Resovia. Mimo informacji, że Paweł Kosiba zakończył piłkarską karierę, jest szansa, że nadal będzie on grał w piłkę. Wszyscy namawiają go do tego i jeśli tylko zdrowie mu na to pozwoli, a ponoć jest na to spora szansa, że na jego dalsze występy w Sanoku – informuje trener Ząbkiewicz. To prawdopodobnie nie koniec dobrych informacji dla sanockich kibiców. Z zamiarem powrotu do Sanoka nosi się bowiem Mateusz Faka, który ostatnio był piłkarzem Cracovii ME. – Mateusz jest już po wstępnych rozmowach, dziś ma zjawić się na pierwszym treningu i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wiosną będzie grał w Stali – kończy II trener sanockiego klubu. Na obecną chwilę żaden z piłkarzy Stali nie zasygnalizował chęci odejścia do innego klubu. Przed wiosenną rundą sanoczan czekać będzie kilka sparingów m.in. z Unią Tarnów, Stalą Rzeszów i Resovią.

mj

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments