Sezon na pływalniach odkrytych już otwarty

Kompleks basenów otwartych przy ul. Solskiego w Mielcu. Fot. Paweł Galek

MIELEC. W związku z upałem, dyrekcja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zdecydowała się na wcześniejsze niż zwykle otwarcie sezonu na odkrytych pływalniach przy ul. Solskiego.

Kompleks basenów już jest dyspozycji siedem dni w tygodniu, w godz. 10-19. Sezon oficjalnie otworzono w ub. sobotę (16 bm.). Cennik biletów: normalny – 10 zł, ulgowy –  6 zł, grupowy (pow. 15 osób wraz z opiekunem) – 4 zł, po godz. 15 – 5 zł i 4 zł.

Odkryty zespół basenów rekreacyjnych MOSiR przy ul. Solskiego to: zjeżdżalnie, rwąca rzeka, ławeczki napowietrzające, wyspa, fontanna w kształcie grzybka, przeciwprądy, bicze wodne, grota sztucznej fali, bicze wodne, fontanna w kształcie grzybka, ławeczka z masaże. Inne atrakcje to: dwa boiska do siatkówki, darmowy bezprzewodowy dostęp do Internetu (hotspot Wi-Fi), tereny zielone oraz możliwość wypożyczenia leżaków i parasoli.

Niestety, przykłady ubiegłych lat pokazują, że kradzieże na terenach kąpielisk nie są zjawiskiem rzadkim. – Dlatego na basen powinniśmy przychodzić grupkami, tak, aby jedna osoba zawsze może przypilnować rzeczy, gdy reszta jest w wodzie – apeluje mielecka policja. – Na kąpielisko nie powinniśmy zabierać ze sobą cennych i wartościowych rzeczy. Szczególną uwagę należy zwrócić na zabezpieczenie: telefonów, portfeli i kluczy od mieszkania i pojazdów, którymi przyjechaliśmy w rejon kąpieliska.

pg

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments