Siarka nastawiona optymistycznie

Fot. Bogdan Myśliwiec

TAURON BASKET LIGA. Koszykarze z Tarnobrzega chcą sprawić kolejną niespodziankę.

Nastroje w ekipie Siarki Jezioro są doskonałe. Zespół z Tarnobrzega ma na koncie już sześć zwycięstw, czyli o dwie wygraną już więcej niż nasz zespół osiągnął w ub. sezonie po rundzie zasadniczej. Zwycięstwa nad Anwilem i ostatnie w Sopocie z Treflem podbudowały zespół, który do Słupska jedzie pełen optymizmu.
– Przed nami seria trudnych wyjazdowych meczów, ale trzeba dać sobie szansę może się powiedzieć, a może nie. Moi zawodnicy grają na tyle na ile potrafią. Oby kontuzje nas omijały, a na pewno nikt z nami nie będzie miał spacerku – mówi szkoleniowiec Siarki Jezioro, Dariusz Szczubiał i dodaj. – Cieszy mnie, że z każdym tygodniem czynimy postępy i poziom naszej gry idzie do góry.

Niedzielny rywal Jeziorowców w minioną środę pokonał ŁKS 87:61 i wskoczył na pozycję wicelidera. – W pojedynku z Siarką musimy dominować pod koszami, a ponadto dobrze bronić na obwodzie i zmuszaliśmy rywali do oddawania trudnych rzutów z nieprzygotowanych pozycji – mówi trener ekipy ze Słupska, Dainius Adomaitis.
ENERGA CZARNI – SIARKA JEZIORO
Niedziela, godz. 18

rm

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments