Siatkarski horror dla Resovii. ZDJĘCIA

PLUS LIGA. Hit kolejki dla Resovii. Siatkarze z Rzeszowa wygrali ze Skrą 3-2. Emocji w hali na Podpromiu wypełnionej kompletem publiczności nie brakowało.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Po dwóch pierwszych partiach na tablicy był remis  1-1. W pierwszym secie lepiej prezentowali się rzeszowianie, którzy mocną zagrywką starali się uprzykrzyć życie Skrze. Dobrze w tej części gry prezentował się Gyorgy Grozer, którego skuteczny atak zakończył seta. Druga partia to zdecydowanie lepsza gra gości. Podopieczni Jacka Nawrockiego popełniali przede wszystkim mniej własnych błędów, co wymiernie przyczyniło się do wygrania tej części meczu.

Set numer trzy ponownie na swoją korzyść rozstrzygnęli gospodarze, ale po partii numer 4 ponownie był remis. Tą część  meczu Skra wygrała na przewagi.

Ostatnią część meczu lepiej zaczęła Resovia, która po ataku Lotmana prowadziła 3-1. Skra doprowadziła do wyrównania 5-5.  Po zagrywce w siatkę Bartosza Kurka siatkarze zamienili się stronami (8-7). Kilka chwil później atakujący Skry nie popełnił już błędu i skutecznym zbiciem (14-13) dał przyjezdnym piłkę meczową. Remis dla swojego zespołu dwukrotnie ratował Grozer.

Kiedy wydawało si, że Resovia wygrała spotkanie, a siatkarze i trener w geście triumfu wbiegli na boisko, system challenge przedłużył bełchatowianom szansę na wygraną(16-16). Mecz zakończył błąd Kurka w ataku.

pb

 

Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów  3-2
(25-22, 19-25, 25-22, 24-26, 20-18)

RESOVIA: Lotman, Nowakowski, Tichacek, Grozer, Perłowski, Mika, Ignaczak (libero) oraz Grzyb, Dobrowolski, Bojić.

SKRA: Wlazły, Pliński, Kurek, Cupković, Falasca, Możdżonek, Zatorski (libero) oraz Winiarski, Atanasijević, Woicki, Milczarek, Kłos.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments