Siedem osób rannych w wypadku na K-28

Fot. KMP

W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych w Śliwnicy (pow. przemyski) obrażeń doznało siedem osób, w tym jedna ciężkich. Droga krajowa K-28 przez kilka godzin była zablokowana.

Do zdarzenia doszło 1 listopada br. około godziny 20.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca osobowym seatem 28-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego  nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego zjechała na przeciwny pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z nadjeżdząjącą skodą.

Na miejscu pogotowie ratunkowe udzieliło pierszej pomocy poszkodowanym. W trakcie zdarzenia obrażeń doznało siedem osób: kierujący skodą i jego troje pasażerów, w tym 3-letnie dziecko oraz kierująca seatem wraz z  pasażerami: mężem i 3-letnim synem, który w stanie ciężkim został natychmiast przewieziony do szpitala. Pozostali poszkodowani doznali urazów niezagrażających ich życiu.

Droga krajowa nr 28 była przez kilka godzin zablokowana. Funkcjonariusze wyznaczyli objazd i tam kierowali ruch kołowy.

Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności wypadku. Wiadomo, że kierujący samochodami w momencie zdarzenia byli trzeźwi.

tc/KMP

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o