Skate-park powstanie później?

Fot. sxc.hu

RZESZÓW. Wykonawcy proszą o wydłużenie terminu. Tak na wszelki wypadek.

Budowa skate-parku przy hali widowiskowo-sportowej Podpromie w Rzeszowie na dobre się jeszcze nie rozpoczęła, a do ratusza już wpłynęły wnioski o przedłużenie terminu. Wykonawcy tłumaczą się złymi warunkami atmosferycznymi w ubiegłym miesiącu.

Zapewniają jednak, że inwestycja nie jest zagrożona. – Zabezpieczamy się w razie kolejnego kataklizmu. Pierwszym był prawie 30-dniowe mrozy, w czasie których nie można było wykonywać prac. Na dzień dzisiejszy termin nie jest zagrożony – mówi Tandeck Wojciech z firmy Funattack z Gdańska.

Budową skate-parku zajmuje się konsorcjum firm Funattack z Gdańska i Bullait z Elbląga. Zgodnie z podpisaną umową, prace mają zakończyć się 31 maja 2012 r. W chwili obecnej przygotowywana jest kanalizacja deszczowa. Dopiero w późniejszym etapie zostanie przygotowana żelbetonowa płyta z przeszkodami.
Całkowity koszt inwestycji to około 1,4 mln zł.

***

Ewentualne przesuniecie terminu realizacji inwestycji nie powinno wywołać burzy wśród amatorów sportów ekstremalnych. W końcu od lat obiecuje im się ten obiekt.

do “Skate-park powstanie później?”

  1. mozambik

    10 lat kłamst i robienia młodzieży w kuku , 10 lat oszukiwania w obietnicach wyborczych – to największa kompromitacja starego ferenca zamordysty

  2. maciejleszczynski

    „…wywołać burzy wśród amatorów sportów ekstremalnych. W końcu od lat obiecuje im się ten obiekt.”
    Przynajmniej w tym mieście powstaja inwestycje jak gtrzyby po deszczu , a jak ktoś z tym ma jakiś problem to nikt go tutaj nie trzyma ,wiele innych miejsc jest w polsce w których nic się nie robi.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.