Smak na szybką emeryturę

W ostatnich miesiącach szeregi policji opuściło setki funkcjonariuszy w obawie przed rządowymi reformami. Jednak na Podkarpaciu policja jest nadal atrakcyjnym i rzetelnym pracodawcą. Fot. Wit Hadło

PODKARPACIE. Emerytura po 15 latach, trzynastka, dodatek do mieszkania, wczasów, zwrot za przyjazdy do pracy – takie są przesłanki zainteresowania pracą w policji.

Planowane przez rząd zmiany w emeryturach mundurowych i coraz trudniejsza sytuacja na rynku pracy, spowodowały znaczny wzrost zainteresowania młodych ludzi podjęciem pracy w policji.

Jak informuje „Rzeczpospolita”, na jedno miejsce ubiega się dziesiątki osób. W pierwszym naborze planowanym na marzec policja zamierza przyjąć 5140 nowych mundurowych, a więc chętnych w całym kraju jest kilkadziesiąt tysięcy!

Więcej w Super Nowościach

Arkadiusz Rogowski

do “Smak na szybką emeryturę”

 1. P.K

  Ze względu na trudną sytuacje gospodarczą i wysokie bezrobocie do Policji trafiają tylko znajomi oraz dzieci Policjantów.
  Przykład z Przeworska :
  Komendant Henryk J. zatrudnia córkę , koleżankę córki, oraz z sprzątaczki wpierw robi z niej kochanke ( dowód dziecko), a póżniej Policjantkę.

  Polska patologiczna

  Zagadka ;
  kiedy sprzątaczka nabyła praw emerytalnych
  a) po przepracowaniu 15 lat w Policji (jako Policjantka)
  b) od momentu dawania pupy Policjantowi
  c) od momentu zatrudnienia w Policji

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.