Śmierć 4-miesięcznego dziecka w Radomyślu

Fot. Archiwum

RADOMYŚL. Policjanci ze Stalowej Woli wyjaśniają sprawę śmierci 4-miesięcznej dziewczynki. Dziecko zmarło dzisiaj rano w jednym z domów w miejscowości Radomyśl nad Sanem. Funkcjonariusze zatrzymali matkę dziecka i jej konkubina.

O zgonie niemowlęcia powiadomili policjantów pracownicy pogotowia ratunkowego. Funkcjonariusze natychmiast  pojechali na miejsce zdarzenia. W domu przebywało troje dorosłych i dwoje dzieci. Matka dziecka, jego ojciec i dziadek byli trzeźwi. Z relacji 27-letniej matki wynikało, że około godz. 7 zauważyła, że dziecko jest sine. Natychmiast powiadomiła pogotowie. Ratownicy podjęli reanimację, jednak nie zdołali uratować życia dziecka. Śledczy ustalili, że niemowlę chorowało na ospę.

Na miejscu pracowali policyjni eksperci wraz z prokuratorem. W tej sprawie zatrzymano 27-letnią matkę dziecka i jej 34-letniego konkubina. Zwłoki 4-miesięcznej dziewczynki zabezpieczono do badań.

Dwóch chłopców w wieku 5 i 6 lat przekazano pod opiekę babci, która poprosiła o zapewnienie im pomocy psychologicznej. Taka pomoc będzie im udzielona jeszcze dzisiaj.
Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli.

pb/KWP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments