Śmiertelne potrącenie pieszej

Fot. KPP

STALOWA WOLA. 40-letnia piesza zginęła potrącona przez samochód, którym kierował 28-letni mężczyzna.

Do wypadku doszło w Stalowej Woli na ulicy Energetyków w ciągu drogi krajowej nr 77 około godz. 14.25 we wtorek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego jadący samochodem marki BMW w kierunku Niska potrącił na przejściu dla pieszych przechodzącą przez jezdnię 40-letnią mieszkankę powiatu stalowowolskiego. Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć.

Miejsce wypadku zostało zabezpieczone. Droga krajowa została zablokowana. Policjanci zorganizowali objazd przez ulicę Solidarności. Na miejscu tragicznego wypadku pracowali policyjni specjaliści wraz z prokuratorem i biegłym z zakresu ruchu drogowego. Funkcjonariusze wykonali oględziny, dokumentację fotograficzną, szkic, zabezpieczyli ślady oraz ustalili i przesłuchali świadków zdarzenia.

Policjanci zbadali stan trzeźwości kierowcy. Mężczyzna był trzeźwy. Został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie do dyspozycji stalowowolskiej prokuratury. Utrudnienia w ruchu na DK 77 trwały do godz. 17.

tc/KPP

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.