Śmiertelnie ugodził 24-latka

Fot. Archiwum

BRZOZÓW. Policjanci zatrzymali 62-letniego mieszkańca Haczowa, który jest podejrzewany o śmiertelne ugodzenie nożem mężczyzny. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj.

Policjanci o zdarzeniu zostali powiadomieni wczoraj, kilka minut po godz. 17. Jak wstępnie ustalono, do domu starszego mieszkańca Haczowa przez okno, po uprzednim wybiciu szyby, chciał wejść mężczyzna. Prawdopodobnie wtedy, 62-latek ugodził go nożem. Cios okazał się śmiertelny. Młody człowiek zmarł jeszcze przed przybyciem karetki pogotowia ratunkowego. Funkcjonariusze ustalili, że jest nim 24-letni mieszkaniec Haczowa. Mężczyzna był wcześniej notowany za włamania i kradzieże.

Policjanci zatrzymali sprawcę i sprawdzili jego trzeźwość. Badanie alkomatem wykazało u niego 0,2 promila alkoholu w organizmie.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policyjni eksperci. Funkcjonariusze wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i dowody przestępstwa. Prowadzone w tej sprawie śledztwo wyjaśni przyczyny i okoliczności śmierci młodego człowieka.

tc/KPP

do “Śmiertelnie ugodził 24-latka”

  1. jk

    Tak powinno się postępowąc z każdym,kto włamuje się do czyjegoś domu.Włamywacz powinien liczyć się z tym,że może nie wyjść żywy z cudzego domu .

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.