SMS Resovia zaprasza

Przyjdź, zobacz, przekonaj się! – oto hasło reklamowe Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia, która w środę (29 stycznia) o godz. 18 zaprasza na kolejne spotkanie naborowe do szkoły podstawowej i liceum ogólnokształcącego na rok szkolny 2020/2021.

Tego dnia dyrekcja placówki będzie do dyspozycji rodziców i uczniów, którzy noszą się z zamiarem podjęcia nauki w SMS Resovia. Będzie to spotkanie naborowe do: IV klasy szkoły podstawowej i I klasy liceum oraz uzupełniające do pozostałych klas szkoły podstawowej (tj. V, VI, VII, VIII). Odbędzie się ono w budynku przy ul. Wyspiańskiego 16A w sali 215 (I piętro).

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KibicRealista Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Realista
Gość
Realista

Bądźmy realistami! Nikt utalentowany nie przyjdzie teraz do SMS Resowia jeżeli ma pod nosem potężną Akademię piłkarską Stali Rzeszów gdzie trenują jedni z najlepszych trenerów z Polski.
W SMS Stal Rzeszów widać profesjonalizm na każdym kroku.

Kibic
Gość
Kibic

Hahahahhahahahahaha potężna, najlepsi w Polsce, profesjonalizm ochłoń chłopie i odejdż od komputera. Wasza propaganda przebija wszystko. SMS Resovii ma się bardzo dobrze i chętnych nie brakuje. Wasza propaganda tego nie zmieni.