Sokół rozczarował

KOSZYKÓWKA, I LIGA MĘŻCZYZN. SOKÓŁ ŁAŃCUT – ZNICZ PRUSZKÓW. Nierówna forma i porażka Sokoła

Koszykarze Sokoła w meczu ze Zniczem Pruszków, rozegranym awansem , rozczarowali na całego. Goście, którzy ciągle walczą o miejsce w play-off zrewanżowali się tym samym podopiecznym Dariusza Kaszowskiego za porażkę z pierwszej rundy (51:61). Na trzy minuty przed przerwą odskoczyli już na 7 “oczek” (37:44). W ekipie Sokoła szwankowała współpraca w obronie. Jakby tego było mało, podopieczni Dariusza Kaszowskiego zatracili skuteczność z pierwszej kwarty. Pudłowali zwłaszcza zza linii 6,75 m (1/7) oraz z linii rzutów osobistych (15/22). Na minutę przed końcem III kwarty goście prowadzili już 66:50 i byli na najlepszej drodze do wywiezienia z Łańcuta cennego zwycięstwa, które ostatecznie osiągnęli bez większych problemów.

SOKÓŁ Łańcut    72

ZNICZ Pruszków    88

(28:25, 12:22, 10:21, 22:20)

SOKÓŁ: Glapiński 15 (1×3), Fortuna 2, Chromicz 8 (2×3), Pisarczyk 15, Wilczek 9 oraz Czerwonka 1, Dubiel 6, Buszta 2, Ucinek 2, Szurlej 12

ZNICZ: Szumełda-Krzycki 9 (2×3), Sokołowski 6, Weatherspoon 12, Szymański 11 (1×3), Misiewicz 14 (1×3) oraz Suliński 8 (2×3), Makander 14 (1×3), Fraś 4, Bonarek 0, Czubek 3, Malewski 7.

Mecz Olimp MKS Start Lublin – ŁKS zakończył się po zamknięciu numeru. Pozostałe mecze rozegrane zostaną w najbliższy weekend.