Sokół z Hałasem

Piotr Hałas po problemach z barkiem, w niedzielnym meczu w Pruszkowie powinien być już do dyspozycji trenera Dariusza Kaszowskiego. Fot. Wit Hadło

I LIGA. Piotr Hałasa wraca do składu Sokoła.

Podkarpackie drużyny w tej kolejce w komplecie zagrają w niedzielę. Beniaminki z Przemyśla i Krosna zaprezentują się przed własną publicznością. Lider z Łańcuta jedzie do Pruszkowa, gdzie zmierzy się z niepokonanym we własnej hali Zniczem.

Podopieczni Dariusza Kaszowskiego we własnej hali nie mają sobie równych. Nieco gorzej idzie im na wyjazdach, gdzie przegrali dwa z czterech spotkań. – Jedziemy do Pruszkowa po zwycięstwo – zapewnia jeden z bohaterów ostatniego meczu z MKS-em Dąbrowa Górnicza, Jaromir Szurlej. Pocieszający jest fakt, że do drużyny Sokoła powoli wracają kontuzjowani gracze. W ostatnim meczu pojawił się już na parkiecie Marcel Wilczek, a w niedzielę do gry powinien być już gotowy rozgrywający, Piotr Hałas. – Piotrek ma problemy z barkiem, ale jest pod opieką naszego fizjoterapeuty i powinien szybko dołączyć do drużyny – mówił po ostatnim spotkaniu trener Dariusz Kaszowski.

Krosno chce przełamania
Po siedmiu ligowych porażkach z rzędu, na przełamanie liczą wreszcie koszykarze MOSiR-u Krosno. Nadal nie wiadomo, czy Dusan Radović będzie mógł w tym meczu skorzystać narzekającego na uraz pięty Michała Barana. Rosa to bardzo niewygodny rywal, o czym przed tygodniem przekonała się przemyska Polonia. Jednak radomianie na wyjazdach tracą wiele ze swojego “domowego impetu” i w tym ekipa z Krosna może upatrywać szans na zwycięstwo.
“Przemyskie Niedźwiadki”, które w ubiegły weekend przegrały dwa mecze w Radomiu (pucharowy i ligowy), będą szukać rehabilitacji w pojedynku z Sudetami, które o dziwo dwa dotychczasowe zwycięstwa odniosły na wyjeździe. Mimo wszystko to przemyślanie wydają się być faworytem niedzielnej potyczki, bowiem przed własną publicznością nie przegrali już od trzech spotkań.

mj

POLONIA – SUDETY
niedziela, godz. 17
PRUSZKÓW – NETO SOKÓŁ
niedziela, godz. 18
KROSNO – ROSA
niedziela, godz. 18

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments