Spektakle, Koncerty i inne imprezy

Już 31 marca o godz. 20 w klubie „LIVE” ekskluzywny koncert jednej z najpopularniejszych obecnie wokalistek w Polsce - Sylwii Grzeszczak. Fot. MWMedia

SPEKTAKLE

Pan Tadeusz w „Morsie”
DĘBICA. W środę (28 bm.) DK „Mors” zaprasza na inscenizację „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza w wykonaniu artystów Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Spektakl wystawiony zostanie dwukrotnie, o godz. 10.30 i 17. Wstęp 25 zł.

Zdobyć, utrzymać, porzucić…
JASŁO. Znane aktorki Katarzyna Zielińska, Katarzyna Żak i Olga Bończyk wystąpią w komedii „Zdobyć, utrzymać, porzucić”, która zostanie wystawiona 28 kwietnia o godz. 18 w JDK. Bilety do nabycia w sekretariacie JDK, tel. 13-44-351-50. Sztukę wystawi Nowa Scena Teatru Muzycznego Roma w Warszawie.

Szalone Nożyczki
SĘDZISZÓW MŁP. W czwartek (29 bm.), o godz. 18 w na sali widowiskowej MGOK wystawiony zostanie spektakl „Szalone Nożyczki” Paula Pörtnera w wykonaniu Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Wstęp 30 zł.

Misterium Męki Pańskiej
PRUCHNIK. „Misterium Męki Pańskiej” w wyk. wyk. Ludowego Teatru Amatorskiego z Kamionki zostanie wystawione w niedzielę, w ramach XV Wielkopostnych Misterii Teatralnych pt. „Umieć żyć”. Spektakl rozpocznie się o godz. 17.30 w Centrum Kultury Sportu i Turystyki. Wstęp wolny.

„Nad Pięknym Modrym Sanem”
PRZEMYŚL. Spektakl „Nad Pięknym Modrym Sanem” zaplanowano na niedzielę (25 b.m.) o godz. 16 w sali widowiskowej Centrum Kulturalnego. W programie m.in. miniatura teatralna „Sąd nad Szwejkiem”. Będzie też można usłyszeć utwory J. Straussa i S. Moniuszki w wyk. Przemyskiego Kwintetu Kameralnego Andrzeja Gurana. Bilety 15 zł.

„O krasnoludkach i sierotce Marysi”
PRZEMYŚL. Spektakl oparty na bajce Marii Konopnickiej w wyk. Grupy Teatralnej GUMAA zostanie wystawiony 25 marca o godz. 12 w sali widowiskowej dawnego Klubu Kolejarza. Bilety 10 zł.

„Po schodach”
PRZEMYŚL. Przedstawienie „Po schodach” w wyk. Agnieszki Mandat zostanie wystawione 27 marca z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Widowisko zostanie wystawione o godz. 19 w sali widowiskowej dawnego Klubu Kolejarza. Bilety 20 i 25 zł.

KONCERTY

Ku pamięci Szewczenki
JAROSŁAW. 25 marca o godz. 11 w Sali Lustrzanej CKiP odbędzie się koncert poświęcony ukraińskiemu poecie. Wstęp wolny. ef

Dla miłośników jazzu
JASŁO. W ramach XX Jasielskich Spotkań Muzycznych wystąpi jazzowa formacja Maciej Fortuna Quartet. Koncert odbędzie się w JDK 29 marca o godzinie 19. Bilety do nabycia w sekretariacie JDK, tel. 13 44 351 50.

Koncerty fortepianowe
KROSNO. 25 marca o godz.18 w RCKP odbędą się dwa wielkie koncerty fortepianowe: Czajkowski – gra Leonora Armellini, Rachmaninow – gra Michał Drewnowski, Radiowa Filharmonia New Art.

Pejzaże muzyki
KROSNO. 28 marca o godz.18 w RCKP wystąpi Yvonne Sanchez Band „Między fado a brazylianą”.

Niezwykła lekcja muzyki
KROSNO. 26 marca o godzinie 10 w RCKP odbędzie się niezwykła lekcja muzyki – koncert na cztery ręce. Przy fortepianach: Daniel EIBIN i Michał DREWNOWSKI.

Zagrają Wilki
MIELEC/RZESZÓW. W piątek (13 kwietnia), o godz. 20 w klubie Studio zagrają Wilki. Bilety w cenie 50 zł. W przedsprzedaży kosztują 40 zł. Dzień później – 14 kwietnia o godz. 19 grupa Roberta Gawlińskiego wystąpi w Rzeszowie w klubie „Pod Palmą”. Bilety: 35/45 zł.

Zaśpiewa Czesław Mozil
MIELEC. Popularny muzyk i celebryta Czesław Mozil wystąpi 30 kwietnia o godz. 20 z koncertem w klubie Studio. Bilety w cenie 45 i 50 zł. można nabyć w: sklep „hip hop” (ul. Wąska 4) i klubie Studio.

Pieśni pasyjne
RADYMNO. 25 marca O godz. 12  w Kościele Parafialnym pw. Św. Wawrzyńca rozpocznie się „VI Podkarpacki Przegląd Chórów”. Wstęp wolny.

Sylwia Grzeszczak w klubie „LIVE”
RZESZÓW. Już 31 marca o godz. 20 w klubie „LIVE” ekskluzywny koncert jednej z najpopularniejszych obecnie wokalistek w Polsce. Sylwia Grzeszczak, bo o niej mowa to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, której pierwsza solowa płyta w niecałe 2 tygodnie od premiery osiągnęła status platynowej. Pierwszy singiel „Małe rzeczy” przez 8 tygodni z rzędu był najczęściej granym utworem w polskich stacjach radiowych, Płytę artystki Polacy kupowali chętniej niż nowe albumy Björk i Adele! Dlatego też takiego wydarzenia nie można przegapić. Bilety: 45/55 zł.

Gwiazdy jazzu w SDK
SANOK. 23 marca o godz.19 w SDK wystąpią legendy polskiego jazzu tradycyjnego Jazz Band Ball Orchestra, 24 marca o godz. 19 – zagrają jazzu Jan Ptaszyn Wróblewski Quartet, natomiast 25 marca o godz. 19 – zobaczymy i usłyszymy Maciej Obara Quartet „Equilibrium”. Karnety w cenie 50 zł. Bilet: 20 zł.

INNE IMPREZY

Dawnej fotografii czar
JASŁO. JDK zaprasza na XXI spotkanie z cyklu Studnia Kulturalna pt. „W starym atelier”, które odbędzie się 23 marca o godz. 17 (w JDK).

Posłuchaj o Indonezji
KOLBUSZOWA. W sobotę (24 bm.), o godz. 17 w klubie K2 o pobycie w Indonezji i innych krajach Azji Południowo-Wschodniej opowie Aleksandra Czyż. Wstęp wolny.

Piknik artystyczny
KROSNO. 24 marca o godz. 10 w sali artKina odbędzie się powiatowy piknik artystyczny. W programie: indywidualne konsultacje i porady pod kątem predyspozycji zawodowych, prowadzone przez specjalistów z poradni psychologiczno – pedagogicznych. Ponadto w programie m.in. występ zespołu bluesowo – rockowego Bluesmobile Band, pokaz udzielania pierwszej pomocy, pokaz barmański. Spotkanie będzie również okazją do rozstrzygnięcia powiatowego konkursu „Rodzina receptą na kryzys”.

Palmy, pisanki, baranki
GŁOGÓW MŁP. Miejsko Gminny Dom Kultury zaprasza 31 marca w godz.: 14-18 na Kiermasz Wielkanocny. Będzie to okazja by kupić m.in. palmy, pisanki, baranki, zajączki i wiosenne kwiatki. Dla przybyłych gości przewidziane słodkie niespodzianki.

Przedświąteczny kiermasz
JASŁO. Kiermasz wielkanocny rękodzieła artystycznego odbędzie się 29, 30 i 31 marca w JDK. Będzie można kupić: pisanki, palmy wielkanocne, koszyczki, serwetki, rzeźby ludowe itp. Stoiska będą czynne w czw. i pt. od godz. 10 do 17, w sob. od godz. 10 do 15.

POD NASZYM PATRONATEM
Dni Otwarte dla Narzeczonych
KRASICZYN. 25 marca w Zespole Zamkowo-Parkowym odbędą się Dni Otwarte dla Narzeczonych. Impreza rozpocznie się o godz. 14, potrwa do 19. Przez ten czas przyszli Państwo Młodzi będą mogli zapoznać się z ofertą m.in. salonów mody ślubnej, fryzjerów, wizażystów, kwiaciarni, fotografów oraz kamerzystów. Organizatorzy przygotują też degustację potraw weselnych, ciast i tortów. Punktem kulminacyjnym będzie pokaz sukien ślubnych i zabytkowych samochodów.

Przegląd twórczości artystycznej
KROSNO. 27 marca o godz.9 w RCKP odbędzie się VI Przegląd Twórczości Artystycznej Krośnieńskich Szkół – zespoły muzyczne i taneczne.

Wystąpi Lyubavushka
ROPCZYCE. W piątek (23 bm.), o godz. 18 na deskach Centrum Kultury wystąpi zespół ludowej pieśni i tańca z Kijowa – „Lyubavushka”. Wstęp wolny.

Dni Aktywności W „Nowym Świecie”
RZESZÓW. W dniach 31 marca – 1 kwietnia Galeria „Nowy Świat” zaprasza do udziału w wyjątkowej imprezie poświęconej promocji aktywności fizycznej i zdrowia wzbogaconej wieloma atrakcjami dla odwiedzających. W programie imprezy znajdą się m.in.: pokazy mistrzów sportu, konkursy z nagrodami, pokazy mody fryzjerstwa i wizażu, warsztaty fitness, badania i konsultacje medyczne. W całej galerii nie zabraknie także specjalnych rabatów i promocji. Specjalną okazją dla wszystkich będą licytacje rowerów i sprzętu sportowego.

Prezentacja rękodzieła
RZESZÓW. Jeśli nie masz pomysłu na wielkanocne dekoracje i pragniesz inspiracji i kontaktu  z pasjonatami rękodzieła – wpadnij do Galerii Miejskiej przy Liceum Plastycznym. W sobotę i niedzielę od godz. 10 do 18 na BuzzArt! Więcej informacji na www.rekodzielorzeszow.pl Wstęp: 2 zł.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.