Spektakle, koncerty, kabarety…

Olaf Lubaszenko Fot. MWMedia

SPEKTAKLE

„Królowa Śniegu”
KROSNO. 10 marca o godz.16 w RCKP obejrzymy baśniowe widowisko „Królowa Śniegu”.

„Akademia pana Kleksa”
KROSNO. W dniach 12 – 13 marca w RCKP obejrzymy spektakle Agencji Artystycznej: „Bohema” „Akademia pana Kleksa”, „Ten obcy”.

Lubaszenko na scenie
MIELEC. SCK zaprasza 10 marca na spektakl teatralny „Diabli mnie biorą”. Będzie można zobaczyć takie sławy, jak Olaf Lubaszenko i Krzysztof Kiersznowski. Spektakl zostanie wystawiony dwukrotnie, o godz. 16 i 19.30. Bilety w cenie 60 zł (sala) i 50 zł (balkon) są do nabycia w kasie kina „Galaktyka”.

Wystąpi ZWIS
RZESZÓW. 10 marca o godz. 18 w sali widowiskowej WDK kolejny występ Zespołu Wielkiej Improwizacji Scenicznej.

KONCERTY

„Moja Miłości”
DĘBICA. W sobotę (10 bm.), o godz. 18, DK „Śnieżka” zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet „Moja Miłości”. W programie najpiękniejsze pieśni i arie o miłości w wykonaniu śpiewaków operowych (mężczyzn). Na tym nie koniec, bo w programie również nastrojowa poezja najnowszego tomiku Ewy Korczyńskiej i podwójny wernisaż (rękodzieło i obrazy). Wstęp wolny.

Gwiazdy Disco Polo
MIELEC. Zespoły Akcent i Masters, a także Tomasz Kmiecik wystąpią w sobotę (10 bm.) na imprezie pod hasłem „Koncertowy Dzień Kobiet” w MOSiR. Start: godz. 17, bilety: 25 i 35 zł.

Charytatywnie na Dzień Kobiet
RYMANÓW. Impreza z okazji Dnia Kobiet. Odbędzie się ona 10 marca o godz. 16 w sali widowiskowej Domu Sokoła.W programie m.in. występy zespołów: Santanos i Optymiści. Podczas koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie ciężko chorego Grzesia Niemczyka, ucznia gimnazjum, mieszkańca Rymanowa.

Coma „Pod Palmą”
RZESZÓW. Już w najbliższą niedzielę11 marca wyczekiwany przez fanów występ grupy Coma. Łódzka formacja na czele z Piotrem Roguckim promować będzie swój najnowszy „Czerwony” album. Na pewno nie zabraknie też i starszych hitów. Start: godz. 19, bilety: 42/48 zł.

Trio Jarka Śmietany z Billem Neal’em.
RZESZÓW. Jazz Klub Klimaty w Rzeszowie zaprasza 13 marca (wtorek) o godz. 20.30 na koncert grupy Jarek Śmietana Band. Muzykom towarzyszył będzie wokalista i saksofonista z Australii – Billy Neal. Bilety 30 zł.

Zagra Happysad
RZESZÓW. Zespół Happysad wraca do Rzeszowa. 9 marca w klubie Live będzie promował jubileuszowe wydawnictwo „Zadyszka”. Tego wieczoru gościnnie zagrają z nimi: KURCZAT. Start: godz. 19, bilety: 35/40 zł.

Sylwia Grzeszczak w klubie „LIVE”
RZESZÓW. Już 31 marca o godz. 20 w klubie „LIVE” ekskluzywny koncert jednej z najpopularniejszych obecnie wokalistek w Polsce. Sylwia Grzeszczak, bo o niej mowa to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, której pierwsza solowa płyta w niecałe 2 tygodnie od premiery osiągnęła status platynowej. Pierwszy singiel „Małe rzeczy” przez 8 tygodni z rzędu był najczęściej granym utworem w polskich stacjach radiowych, Płytę artystki Polacy kupowali chętniej niż nowe albumy Björk i Adele! Dlatego też takiego wydarzenia nie można przegapić. Bilety: 45/55 zł.

KABARETY

Kabaret Pod Wyrwigroszem
SANOK. 14 marca o godz. 17 w SDK Kabaret Pod Wyrwigroszem zaprezentuje swój najnowszy program. Cena biletu: 45 zł.

SPOTKANIA

Zjadą Krystyny
RZESZÓW. XV. jubileuszowy zjazd pań o tym imieniu rozpocznie się w poniedziałek, 12 marca o godz. 9 konferencją naukową „Kobieto, kim jesteś we współczesnym świecie” na URz. O godz. 16.30 w Teatrze Maska zostanie otwarta wystawa „Krystyna kobieta z pasją” oraz wystawiony spektakl „Słodkie lata 20,30…”. We wtorek (13 marca) panie będą uczestniczyć we mszy św. i korowodzie. Potem Krystyny przejdą do Millenium Hall, gdzie odbędzie się imieninowy bankiet. O godz. 19 w Księgarni MATRAS (I piętro) odbędzie się wieczór autorski trzech Krystyn: Januszewskiej z Poznania, Konieckiej z Białegostoku oraz Lenkowskiej z Rzeszowa związany z prezentacją ich 3 wybranych książek poetyckich i prozatorskich „Ostatnia kwadra księżyca”, „Biały kruk” oraz „Wybór Ewy”.

Wieczór Podróżnika
RZESZÓW. W piątek, 9 marca o godz. 20 w Remont Pubie rzeszowski podróżnik Marian Krzywda opowie o swoich przeżyciach w Kenii i Tanzanii. Bilety 5 zł.

INNE IMPREZY

Igloopolanie dla pań
DĘBICA. W piątek (9 bm.), o godz. 18 w DK „Mors” z okazji Dnia Kobiet wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Igloopolanie.” Wstęp wolny. pg

Giełda minerałów
MIELEC. W niedzielę i poniedziałek (10-11 bm.), w godz. 10-18 w SCK odbędzie się IV edycja Mieleckiej Giełdy Minerałów, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich Topaz. Wstęp wolny.

Babska wyprzedaż
RZESZÓW. W piątek, 9 marca w godz. od 16 do 20 na Hali Sportowo- Widowiskowej na Podpromiu (Odyseja Dziecięca) odbędzie się Babska Wyprzedaż, na której panie mogą nabyć atrakcyjne elementy garderoby. Żeby coś sprzedaż trzeba się zarejestrować, szczegóły na stronie www.dzieckowrzeszowie.pl.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.