Spektakle, koncerty, kabarety…

Olaf Lubaszenko Fot. MWMedia

SPEKTAKLE

„Królowa Śniegu”
KROSNO. 10 marca o godz.16 w RCKP obejrzymy baśniowe widowisko „Królowa Śniegu”.

„Akademia pana Kleksa”
KROSNO. W dniach 12 – 13 marca w RCKP obejrzymy spektakle Agencji Artystycznej: „Bohema” „Akademia pana Kleksa”, „Ten obcy”.

Lubaszenko na scenie
MIELEC. SCK zaprasza 10 marca na spektakl teatralny „Diabli mnie biorą”. Będzie można zobaczyć takie sławy, jak Olaf Lubaszenko i Krzysztof Kiersznowski. Spektakl zostanie wystawiony dwukrotnie, o godz. 16 i 19.30. Bilety w cenie 60 zł (sala) i 50 zł (balkon) są do nabycia w kasie kina „Galaktyka”.

Wystąpi ZWIS
RZESZÓW. 10 marca o godz. 18 w sali widowiskowej WDK kolejny występ Zespołu Wielkiej Improwizacji Scenicznej.

KONCERTY

„Moja Miłości”
DĘBICA. W sobotę (10 bm.), o godz. 18, DK „Śnieżka” zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet „Moja Miłości”. W programie najpiękniejsze pieśni i arie o miłości w wykonaniu śpiewaków operowych (mężczyzn). Na tym nie koniec, bo w programie również nastrojowa poezja najnowszego tomiku Ewy Korczyńskiej i podwójny wernisaż (rękodzieło i obrazy). Wstęp wolny.

Gwiazdy Disco Polo
MIELEC. Zespoły Akcent i Masters, a także Tomasz Kmiecik wystąpią w sobotę (10 bm.) na imprezie pod hasłem „Koncertowy Dzień Kobiet” w MOSiR. Start: godz. 17, bilety: 25 i 35 zł.

Charytatywnie na Dzień Kobiet
RYMANÓW. Impreza z okazji Dnia Kobiet. Odbędzie się ona 10 marca o godz. 16 w sali widowiskowej Domu Sokoła.W programie m.in. występy zespołów: Santanos i Optymiści. Podczas koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie ciężko chorego Grzesia Niemczyka, ucznia gimnazjum, mieszkańca Rymanowa.

Coma „Pod Palmą”
RZESZÓW. Już w najbliższą niedzielę11 marca wyczekiwany przez fanów występ grupy Coma. Łódzka formacja na czele z Piotrem Roguckim promować będzie swój najnowszy „Czerwony” album. Na pewno nie zabraknie też i starszych hitów. Start: godz. 19, bilety: 42/48 zł.

Trio Jarka Śmietany z Billem Neal’em.
RZESZÓW. Jazz Klub Klimaty w Rzeszowie zaprasza 13 marca (wtorek) o godz. 20.30 na koncert grupy Jarek Śmietana Band. Muzykom towarzyszył będzie wokalista i saksofonista z Australii – Billy Neal. Bilety 30 zł.

Zagra Happysad
RZESZÓW. Zespół Happysad wraca do Rzeszowa. 9 marca w klubie Live będzie promował jubileuszowe wydawnictwo „Zadyszka”. Tego wieczoru gościnnie zagrają z nimi: KURCZAT. Start: godz. 19, bilety: 35/40 zł.

Sylwia Grzeszczak w klubie „LIVE”
RZESZÓW. Już 31 marca o godz. 20 w klubie „LIVE” ekskluzywny koncert jednej z najpopularniejszych obecnie wokalistek w Polsce. Sylwia Grzeszczak, bo o niej mowa to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, której pierwsza solowa płyta w niecałe 2 tygodnie od premiery osiągnęła status platynowej. Pierwszy singiel „Małe rzeczy” przez 8 tygodni z rzędu był najczęściej granym utworem w polskich stacjach radiowych, Płytę artystki Polacy kupowali chętniej niż nowe albumy Björk i Adele! Dlatego też takiego wydarzenia nie można przegapić. Bilety: 45/55 zł.

KABARETY

Kabaret Pod Wyrwigroszem
SANOK. 14 marca o godz. 17 w SDK Kabaret Pod Wyrwigroszem zaprezentuje swój najnowszy program. Cena biletu: 45 zł.

SPOTKANIA

Zjadą Krystyny
RZESZÓW. XV. jubileuszowy zjazd pań o tym imieniu rozpocznie się w poniedziałek, 12 marca o godz. 9 konferencją naukową „Kobieto, kim jesteś we współczesnym świecie” na URz. O godz. 16.30 w Teatrze Maska zostanie otwarta wystawa „Krystyna kobieta z pasją” oraz wystawiony spektakl „Słodkie lata 20,30…”. We wtorek (13 marca) panie będą uczestniczyć we mszy św. i korowodzie. Potem Krystyny przejdą do Millenium Hall, gdzie odbędzie się imieninowy bankiet. O godz. 19 w Księgarni MATRAS (I piętro) odbędzie się wieczór autorski trzech Krystyn: Januszewskiej z Poznania, Konieckiej z Białegostoku oraz Lenkowskiej z Rzeszowa związany z prezentacją ich 3 wybranych książek poetyckich i prozatorskich „Ostatnia kwadra księżyca”, „Biały kruk” oraz „Wybór Ewy”.

Wieczór Podróżnika
RZESZÓW. W piątek, 9 marca o godz. 20 w Remont Pubie rzeszowski podróżnik Marian Krzywda opowie o swoich przeżyciach w Kenii i Tanzanii. Bilety 5 zł.

INNE IMPREZY

Igloopolanie dla pań
DĘBICA. W piątek (9 bm.), o godz. 18 w DK „Mors” z okazji Dnia Kobiet wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Igloopolanie.” Wstęp wolny. pg

Giełda minerałów
MIELEC. W niedzielę i poniedziałek (10-11 bm.), w godz. 10-18 w SCK odbędzie się IV edycja Mieleckiej Giełdy Minerałów, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich Topaz. Wstęp wolny.

Babska wyprzedaż
RZESZÓW. W piątek, 9 marca w godz. od 16 do 20 na Hali Sportowo- Widowiskowej na Podpromiu (Odyseja Dziecięca) odbędzie się Babska Wyprzedaż, na której panie mogą nabyć atrakcyjne elementy garderoby. Żeby coś sprzedaż trzeba się zarejestrować, szczegóły na stronie www.dzieckowrzeszowie.pl.

Skomentuj

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.