Spektakle

Joannę Liszowską zobaczymy w środę w spektaklu "Lewe interesy".

Lewe interesy z gwiazdami

RZESZÓW. W Filharmonii Podkarpackiej w środę, 19 października, o godz. 17.30 i 20.30 zobaczymy plejadę gwiazd polskiego kina i sceny. Sztuka “Lewe interesy” Robina Hawdona to farsa kryminalna. Seksowne tancerki i zakochani w nich młodzi mężczyźni, oraz gangsterzy trzymający twardą ręką show biznes, tworzą klimat napięcia, ale i znakomitej zabawy. Pełna szybkich zwrotów akcji, z zakończeniem, które zaskakuje, nie tylko bohaterów sztuki, ale przede wszystkim niczego niespodziewającego się widza. Obsada: Joanna Liszowska, Katarzyna Zielińska/Magdalena Margulewicz, Jerzy Bończak, Marcin Przybylski/ Marcin Zarzeczny, Przemysław Sadowski/Robert Żurek, Marcin Troński, Zdzisław Wardejn. Bilety w cenie 75 zł i 85 zł można kupić w Trasie Podziemnej oraz w kasie Filharmonii.

Ożenek i rozwód

RZESZÓW. Teatr im. W. Siemaszkowej zaprasza na: “Mój boski rozwód” (pt., godz. 19), “Ożenek” (pt., godz. 19, sob., godz. 18), “O dwóch takich co ukradli księżyc” (śr. – czw., godz. 11).

Między kabaretem, a farsą

RZESZÓW. W Filharmonii Podkarpackiej w czwartek, 17 listopada, o godz. 17.30 i 20.30 zobaczymy spektakl “Klimakterium… i już”. Sztuka w sposób zrozumiały, przystępny i humorystyczny, pokazuje jak rożnymi sposobami można sobie z radzić z menopauzą. Jedne bohaterki chcą się poddać zastępczej terapii hormonalnej, inne boją się jej i wybierają ziołolecznictwo, jeszcze inne idą w kierunku jogi lub ćwiczeń gimnastycznych. Sztuka ma pokazywać, że śmiejąc się łatwiej znosimy przeciwności losu. Bilety w cenie 70 i 80 zł.

Mała syrenka

RZESZÓW. Chcecie zobaczyć podwodny świat i usłyszeć śpiew syren? Dowiedzieć się, co jest największą wartością w życiu? Przyjdźcie do Teatru „Maska” na spektakl „Mała syrenka” w niedzielę o godz. 16.30. Bilety 16 zł.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.