Spełnij swoje marzenia o lataniu!

– Kurs jest dla nas spełnieniem naszych marzeń! – mówią (od lewej) Tymek, Kuba, Iza, Aneta i Piotrek, uczestnicy kursu w Aeroklubie Rzeszowskim. Fot. Paweł Bialic (2)

RZESZÓW, PODKARPACIE. W Aeroklubie Rzeszowskim trwa nabór na szkolenie lotnicze w bardzo atrakcyjnej cenie.

Lotnictwo to piękny sport i hobby. Jeżeli zawsze marzyłeś o lataniu, a nie miałeś dotąd szansy, by usiąść za sterami samolotu, teraz masz niepowtarzalną okazję, by urzeczywistnić swoje marzenie i to za nieduże pieniądze. Aeroklub Rzeszowski zaprasza na szkolenie praktyczne do licencji PPL(A), która uprawnia do samodzielnego latania w nowej, promocyjnej cenie.

– Latanie jest naprawdę czymś wspaniałym. Tego uczucia nie sposób porównać do czegokolwiek innego. Ale o tym trzeba przekonać się osobiście – mówi Marek Kachaniak, prezes Aeroklubu Rzeszowskiego. – Dlatego też zapraszamy do nas na szkolenie praktyczne, które odbywa się na samolotach PZL-110 Koliber i Cessna 152 II, dzięki któremu pod okiem kadry profesjonalistów kursanci przygotują się do samodzielnych lotów. Podstawą do rozpoczęcia kursu są pozytywne wyniki badań lekarskich – dodaje.

Wśród osób, które skorzystały z tej niepowtarzalnej okazji, jest m. in. piątka zapaleńców latania: siostry 18-letnia Aneta i 20-letnia Iza, które samolotową pasją zaraził tata, 19-letni Piotr, student lotnictwa, 19-letni Tymek i najmłodszy – 17-letni Kuba, który od dziecka marzył o lataniu w przestworzach. Wszyscy przekonują, że nie mogą się już doczekać pierwszych lotów!

Szczegółowe informacje o kursie otrzymają Państwo pod numerami tel.: 17 853 62 16; 603 77 08 71 oraz 600 91 86 30 oraz na stronie internetowej: http://www.aeroklub.rzeszow.pl

Katarzyna Szczyrek

– Latanie dla wielu osób staje się prawdziwą pasją. Warto przekonać się o tym samemu – zachęca Marek Kachaniak, prezes Aeroklubu Rzeszowskiego.

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
MichałgośćgośćRz-ówruskowsianin Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gość
Gość
gość

A czy w Rzeszowskim Aeroklubie można by było załatwić dla dzieci z podstawówki zwiedzanie?

Michał
Gość
Michał

Myślę, że z tym problemu nie będzie. Wycieczki już tam widziałem, dzieciaki zawsze były zainteresowane. Można by było przyjść, pooglądać, zobaczyć jak to naprawdę wygląda ale atrakcyjniej w sezonie letnim kedy latamy :) bo co innego zobaczyć samolot stojący a co innego latający. Polecam skontaktować się z aeroklubem – tam Panie udzielą informacji lub połączą z kimś kto ewentualnie zająłby się zorganizowaniem takiego przedsięwzięcia.

gość
Gość
gość

Oferta wydaje się atrakcyjna ale dlaczego nikt nie podał tej atrakcyjnej ceny? :P

ruskowsianin
Gość
ruskowsianin

Marzenia,
Kiedy bylem uczniem Technikum Samochodowego bylem na badaniach w Deblinie.
Wygonili !!
Teraz latam ale jako pasazer.

Rz-ów
Gość
Rz-ów

Bo w Deblinie jest szkola wojskowa a tam trzeba miec naprawde idealne zdrowie. W Aeroklubie wystarcza postawowe badania krwi, moczu, ekg serca i audiogram.