Spotkanie dla miłośników giełdy

PRZEMYŚL. Dziś (20 października) o godz. 16.00 w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej (sala nr 119)  w Przemyślu odbędzie się spotkanie dla wszystkich tych, którzy zainteresowani są inwestowaniem na giełdzie.

Jest ono zorganizowane w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego pn. „Akcjonariat Obywatelski” prowadzonego wspólnie przez Ministerstwo Skarbu Państwa, Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, Izbę Domów Maklerskich oraz spółki PZU i TAURON.

Na spotkanie, w którym uczestniczyć będą eksperci z Ministerstwa Skarbu Państwa oraz Domu Inwestycyjnego BRE Banku zaproszeni są wszyscy którzy chcieliby rozpocząć inwestowanie na rynku kapitałowym lub poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Słuchacze będą mieli okazję poznać organizację rynku kapitałowego w Polsce, rodzaje instrumentów finansowych, podstawy analizy fundamentalnej i technicznej. Dowiedzą się też czym należy kierować się inwestując na giełdzie. Wszyscy otrzymają też materiały edukacyjne.

emka

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments