Sprawca wypadku nie przyznał się do zarzutów

Fot. Wit Hadło

RZESZÓW.  Nieumyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym, co w konsekwencji doprowadziło do śmierci trzech osób.

Taki zarzut usłyszał kierowca tira, który wczoraj spowodował wypadek na drodze krajowej nr 9, w Boguchwale, pod Rzeszowem.

Sprawca nie przyznał się do zarzutów. Potwierdził natomiast, że uczestniczył w wypadku. Grozi mu do 8 lat więzienia. – Dzisiaj zostanie skierowany do sądu wniosek o 3 miesięczny areszt dla sprawcy wypadku  – poinformowała Super Nowości Edyta Lenart, szefowa prokuratory rejonowej w Rzeszowie.

pb

do “Sprawca wypadku nie przyznał się do zarzutów”

 1. antoni

  kierowca tira narodowsci rumunskiej bez stalego miejsca zamieszkania czyli co cygan? ruminskie tiry powinny byc zaraz na przejsciu sprawdzone dokladnie technicznie i nie wpuszczane dalej w nasz kraj

 2. zgrzyt

  TIR-y i towary powinny być wożone koleją. Kierowca z malucha po krótkim kursie siada na TIR-a.

 3. rzeszowiak2

  łapac rowerzystów dalej i wsadzac do wiezienia na dwa lata !!!

  tirowców – łamiących prawo drogowe puszczac wolno !

  tego kto zgodził się na zweżenie drogi w Boguchwale powinno się publicznie napietnowac i zabronić zajmowania publicznych stanowisk kilka pokoleń do przodu jego potomkom .
  i do kamieniołomu drania – niech łupie kamienie !

 4. Andrzej

  Powinien dostac kare smierci a nie do 8 lat wiezienia. To jedyne na co zasluzyl !!!

 5. Józef

  Co to znaczy ” nieumyślne” spowodowanie katastrofy w przypadku gdy zaledwie 24 letniemu człowiekowi powierza się TIR-a. Nie nazwałbym tak sprawy, gdyby nie fakt z jakim na co dzień spotykam się na „4″ i patrzę szczególnie na Rumunów szarżujących bez poszanowania znaków prędkości, przekraczania linii ciągłych. A jeśli jeszcze dodamy ranne zmęczenie nadmiernym nieprzerwanym gonieniem do celu?.
  Co to znaczy kara 8-miu lat za śmierć trojga młodych ludzi???
  Min.Gowin musi sporo popracować aby zlikwidować ten bałagan prawny wymiaru kar,równego traktowania wobec prawa przez sądy!.
  Wystarczy dać przykład rodziny Grasiów z podrobieniem podpisów i Hojarskiej (na leg. szkolnej), Jarosława Wałęsy pędzącego motocyklem 115 km/godz na ogr. do 90km i kier. uczestniczącego w tym wypadku. O recydywiście podpalaczu samochodów syna znanego działacza z PZPN i Legii w W-ie nie wspominam?…

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.