Sprawcy pobicia zostali zatrzymani

Fot. KPP Mielec

MIELEC. Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych za udziału w pobiciu. 29 grudnia 2012 roku przed wejściem do jednego z lokali pobili kobietę oraz dwóch mężczyzn. Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Za udział w pobiciu grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Mieleccy policjanci wciąż pracują nad sprawą pobicia dwóch uczestników dyskoteki oraz mężczyzny, który miał odwieźć znajomych do domu. W sobotnią noc, 29 grudnia ubiegłego roku, do czekających pod jednym z mieleckich lokali osób podeszło trzech mężczyzn, którzy zaczepiali i popychali uczestników dyskoteki.

Kierowca, który chciał stanąć w obronie kobiety i mężczyzny, także został zaatakowany. Młodzi mężczyźni zadali całej trójce kilka ciosów, które w efekcie spowodowały obrażenia uczestników dyskoteki i ich kierowcy.

W wyniku podjętych czynności policjanci już następnego dnia rano zatrzymali sprawców tego pobicia, trzech mężczyzn w wieku od 19 do 23 lat. Przedstawiono im zarzut udziału w pobiciu. Za swój czyn odpowiedzą przed sądem, grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

en

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o