Sprawdź, co się zmieni w rozkładzie jazdy autobusów MPK

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

RZESZÓW. Z dniem 1 stycznia 2014 r. zmianie ulegają rozkłady jazdy linii nr 6, 12, 17 i 31.

Linia nr 6 – zmiany obejmują: wydłużenie niektórych kursów tej linii o jeden przystanek do Ustrzyckiej (mostek) oraz wnioskowane przez pasażerów niewielkie korekty czasów odjazdów z przystanków początkowych.

Linia nr 12 – zmiany obejmują: wnioskowane przez pasażerów niewielkie korekty czasów odjazdów z przystanków początkowych oraz zwiększenie ilości kursów tej linii w niedziele i święta.

Linia nr 17 – zmiany obejmują: wnioskowane przez pasażerów korekty czasów odjazdów kursów: przyspieszenie kursu z ul. Wita Stwosza do szpitala przy ul. Lwowskiej z 6.22 na 6.20, przyspieszenie kursu z ul. Piłsudskiego Urząd Wojewódzki do szpitala przy ul. Lwowskiej z godz. 6.57 na 6.55 oraz przyspieszenie kursu z ul. Lwowskiej szpital do ul. Wita Stwosza z godz. 6.56 na 6.52.

Linia nr 31 – zmiany obejmują: wnioskowane przez pasażerów korekty czasów odjazdów kursów z przystanków początkowych.

ksz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sss
sss
7 lat temu

Panie Marku a nie przyszło Panu czasem do głowy że skoro linia nr 6 jedzie praktycznie przez same zatłoczone uliczki a rozkład jest taki a nie inny to autobus będzie opóźniony?? Ludzie przecież kierowcy wam specjalnie tego nie robią i nie opóźniają kursów oni jadą wdg rozkładu a że rozkłady są jakie są to nie jest ich wina.

peja
peja
7 lat temu

Zamiast porządnie uporządkować kursowanie autobusów to oni kombinują jak wkurzyć ludzi, a poza tym Tadziu Ferenc chce (co nie widać) żeby ludzie się przesiedli z aut do autobusów. Gratulacje!!!

Marek
Marek
7 lat temu

co z tego jak i tak linia nr.6 jeżdzi jak chce ,bo pan kierowca ma swój zegarek i jezdzi jak mu sie podoba i broń boże nie wolno się zapytac dlaczego bo człowiek zostanie zjechany z góry na dół

hijena
hijena
7 lat temu

z radosnej twórczości Departamentu rozkładow Jazdy rzeszowskiego ZTM.13tka-dzień roboczy, pl.Wolności w kierunku baranowka odjazd12:19 następny 13:06 Przerwa 46 minut.Nie dziwię sie ,ze ludzie jadą wtych autobusach sciśnięci jak sledzie w beczce Amialo byc tak pięknie zapewniała pani dyrektor Kowalska.Panie Dziagwa zycze dalszego samozadowolenia

moni
moni
7 lat temu

Autobus lini 12 to jak narazie jedyna linia jezdzaca Budziwoj, Debina ,Biala, Drabinianka prawie 1/3 miasta obsluguje JEDNA linia. Ostatnio tez zwiekszali kursy i musialam po zmianach kupic auto bo nie mialam jak do pracy dojechac. A tez mowili ze zwieksza czestotliwosc kursow.

ROMAN
ROMAN
7 lat temu

już wiem – Ci co bełtają z tymi rozkładami jazdy to widocznie zapatrzyli się na skoki – no bo tak samo jest i tam – belka w dół / belka w górę – [+] za wiatr a tu znowu [-] za wiatr – ten skoczył najdalej – no nie to nie on wygra wygra ten co ma nazwisko To samo u nas z autobusami ; ten jedzie z [ A – do B] nie zrobimy dwie linie wyciśniemy kasę – skrócimy trasę – tą zmienimy / tamtą przedłużymy / ta pojedzie 5 minut wcześniej a tamta 7 minut później Normalnie… Czytaj więcej »

Maciek
Maciek
7 lat temu

Wypuśćcie dorożki na drogi to będzie taniej :D:D

RZ
RZ
7 lat temu

Obetnijcie! Obetnijcie ile się da! Przecież trzeba oszczędzać!

LUDEK
LUDEK
7 lat temu

widać ktoś się bardzo nudzi i znowu miesza, dwie minuty wcześniej a 10 minut dłużej w korku.