Sprawdzamy przydatność stron internetowych WORD-ów

Na ostatnim miejscu znalazła się strona internetowa rzeszowskiego WORD. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW, PODKARPACIE. Czytelnicy zwracają uwagę, że powinien się tam znaleźć też zaktualizowany kodeks ruchu drogowego.

Dostaliśmy skargi od naszych Czytelników na stronę internetową Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie, że jest ona nieprzydatna dla kandydata na kierowcę. Postanowiliśmy to sprawdzić i porównać z pozostałymi ośrodkami.

Na stronie www.word.rzeszow.pl możemy znaleźć informację, jakim autobusem dojechać do ośrodka, sprawdzić regulamin jazdy próbnej, odbyć wirtualną wycieczkę po ośrodku oraz zapoznać się z ofertą wynajmu sali szkoleniowej.

– Ta strona jest nieprzydatna dla osoby, która przymierza się do zdania egzaminu na prawo jazdy – mówi pan Jerzy (32 l.) z Rzeszowa. – Nie znalazłem tu nic o terminach egzaminów czy jak uiścić opłatę.

Okazuje się, że na stronie można sprawdzić, ile wynoszą nowe stawki za egzaminy oraz oglądnąć prezentację na temat egzaminów teoretycznych, które weszły w życie 19 stycznia br. Więcej informacji na temat egzaminów nie znaleźliśmy.

W Krośnie i Tarnobrzegu dużo lepiej
Wchodzimy na www.wordkrosno.pl i co? Najpierw w oczy rzuca się informacja o awaryjnej procedurze zapisu na egzamin. Widać też wyraźnie zaznaczony numer telefonu do Biura Obsługi Klienta, a po lewej stronie mamy zakładkę „Egzaminy”, gdzie możemy dowiedzieć się, co należy zrobić przed przystąpieniem do egzaminu, jakie są opłaty, opis egzaminu teoretycznego i praktycznego oraz sprzęt, na jakim są egzaminowani kandydaci. Natomiast po prawej stronie numer konta. Na stronie internetowej ośrodka w Tarnobrzegu dowiemy się tego samego, choć tu ciężko jest dodzwonić się do Biura Obsługi Klienta, bo przy większości połączeń nikt nie odbiera.

Najlepiej w Przemyślu
Na stronie www.wordprzemysl.pl dowiemy się wszystkiego: na jakie konto wpłacić i ile, a nawet, co wpisać w tytule wpłaty, z jakimi dokumentami przyjść się zapisać, jak wyglądają poszczególne egzaminy, a nawet coś, czego nie mają inne ośrodki – aktualnie dostępne wolne terminy egzaminów na prawo jazdy! To niezwykłe ułatwienie dla przyszłych kierowców.

Blanka Szlachcińska

do “Sprawdzamy przydatność stron internetowych WORD-ów”

  1. mik

    W Rzeszowie dopóki będzie Pan wzorek dotąd wszystko będzie ..tajne.Pozdrawiam

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.