Sprzedawczyni ukradła torebkę klientce

Fot. Archiwum

MIELEC. Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu zatrzymali 43-letnią kobietę, mieszkankę Mielca, która ukradła torebkę. W skradzionej torebce było 3000 złotych.

Wczoraj po południu, młoda kobieta zgłosiła kradzież torebki wraz z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 3000 złotych. Mieszkanka powiatu mieleckiego wraz z mężem robiła zakupy w jednym ze sklepów na terenie pasażu handlowego. Tam przez nieuwagę zostawiła torebkę. Gdy po chwili wróciła do sklepu i zapytała o zgubę, sprzedawczyni sklepu poinformowała, że torebki tam nie ma. Policjanci natychmiast podjęli działania, w wyniku których udało się ustalić, że torebkę przywłaszczyła sobie sprzedawczyni sklepu, w którym młode małżeństwo robiło zakupy.

43-letnia kobieta początkowo zaprzeczała, że to ona miała cokolwiek wspólnego ze zniknięciem torebki. W związku z tym policjanci przeszukali sklep, w którym ujawnili skradzioną torebkę wraz z dokumentami i pieniędzmi. Kobieta przyznała się do winy. Za swój czyn odpowie przed sądem, grozi jej do 5 lat więzienia.

tc/KPP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments