Stal może pomóc Stalówce

PIŁKA NOŻNA II LIGA. Resovia i Stalówka w roli zdecydowanych faworytów, Stal jedzie do nieobliczalnego wicelidera.

Wiosna już chyba na dobre zawitała do naszego kraju, wiec jest nadzieja, że zmagania w 21. serii spotkań, kibice obejrzą w komfortowych warunkach. Jeśli pogoda dopisze, o resztę muszą już zadbać tylko piłkarze naszych zespołów. Dwa z nich Resovia – Stal Stalowa Wola, zagrają na własnych boiskach, Stal Sandeco Rzeszów czekają gościnne występy w Elblągu.

Najlepiej notowana obecnie z naszych drużyn “Stalówka” podejmować będzie Ruch Wysokie Maziowieckie. W starciu 3. drużyny z 15., trudno nie liczyć na wygraną podopiecznych Sławomira Adamusa.
W sobotę piłkarze Resovii zmierzą się z Startem Otwock, z którym powinni sobie bez większych problemów poradzić. Jedyną niedogodnością dla części kibiców, jest fakt, że mecz odbędzie się niemal w tym samym czasie, co pojedynek siatkarzy Asseco Resovii w półfinale mistrzostw Polski.

Piłkarze Stali Rzeszów, w dwóch kolejkach rundy wiosennej zgromadzili zaledwie jeden punkt. O powiększenie tego dorobku, będzie im ciężko, bo w tej kolejce zagrają w Elblągu, a tamtejsza Olimpia na swoim boisku jest niepokonana.
Olimpia – Stal Rz.
Sobota, godz. 16.00
Resovia – Start
Sobota, godz. 15
Stal St. W. – Ruch
Sobota, godz. 16.00
Więcej w Super Nowościach

p

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
doc.Rylski
doc.Rylski
9 lat temu

walczyć do konca,chłopcy!!