Stal się wzmacnia

II LIGA. Do rzeszowskiej ekipy dołączyła kolejna grupa nowych piłkarzy. Wśród nich jest awizowany od kilku tygodni obrońca z I ligi

Michał Czarny to kolejny piłkarz, który na wiosnę zagra w Stali Sandeco Rzeszów. Obrońca, który ostatnio występował w LKS Nieciecza, już trenuje z biało-niebieskimi. Na zajęciach pojawili się też kolejni nowi gracze.

Transfer Czarnego potwierdził wczoraj trener Stali Andrzej Szymański. 22-letni defensor jest doskonale znany w naszym regionie. Wychowanek MKS Lubaczów, na szersze wody wypłynął w Stali Mielec, skąd trafił do Niecieczy. Tam jednak nie miał pewnego miejsca w składzie. Jesienią wystąpił w pięciu meczach na zapleczu ekstraklasy.

Od poniedziałku z Stalą trenują też Dariusz Kurowski i Maciej Domański. – Ten pierwszy jest napastnikiem, ostatnio występował w Szczakowiance Jaworzno. Domański przez ostatnie półtora roku grał w Młodej Ekstraklsie, w barwach Polonii Warszawa. Jest pomocnikiem – przedstawił sylwetki obu testowanych piłkarzy szkoleniowiec biało-niebieskich.

Warto dodać, że Domański piłkarskiego rzemiosła uczył się przy Hetmańskiej, po czym przeniósł się do Stali Mielec. Oprócz wspomnianej dwójki, z drużyną treningi rozpoczął awizowany wcześniej Łukasz Krzysztoń z Glinika Gorlice. Jego transfer nie jest jeszcze przesądzony. – Z działaczami Glinika jesteśmy umówieni na środę. Fakt, że Łukasz dostał zgodę na treningi z nami, dobrze rokuje. Mam nadzieję, że nasi partnerzy z Gorlic, podejdą do sprawy z zrozumieniem i nie będą blokowali chłopakowi możliwości rozwoju. – dodał trener Szymański.

Piotr Pezdan

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments