Stal znowu minimalnie przegrywa

PIŁKA RĘCZNA SUPERLIGA Azoty Puławy nie leżą mieleckiej Stali.

W środę nasz zespół przegrał z tą drużyną poraz drugi w tym sezonie. Po pierwszej połowie, lepsi, ale tylko o jedną bramkę byli goście. Konto zdobyczy bramkowych obu stron, wskazywało, że zdecydowanie lepiej radzą sobie one w obronie, aniżeli w ataku. Po zmianie stron, nadal trwała wymiana ciosów. Dobrze spisywali się bramkarze obydwu zespołów. Stal przez kwadrans tej części meczu, utrzymywała skromne prowadzenie. Role zaczęły się odwracać w ostatnich dziesięciu minutach tego pojedynku. W pewnym momencie Azoty wyszły na dwubramkowe prowadzenie (26-24). Choć przyjezdni finiszowali lepiej, rzucając w ostatnich pięciu minutach 3 bramki, gospodarze zdołali obronić prowadzenie i sięgnęli po komplet punktów.