Stało się! Bilety MPK znikają z kiosków

- Są ogromne problemy z kupnem biletów MPK w kioskach, a u kierowców autobusów nie chcemy przepłacać – mówi pan Tobiasz z Rzeszowa. Fot Wojciech Preisner

RZESZÓW. WRACAMY DO TEMATU: Niektórym właścicielom kiosków przestał się opłacać ich zakup

Tak jak przewidywaliśmy, zakup w kiosku biletu na przejazd autobusem miejskim w wielu miejscach w Rzeszowie graniczy wręcz z cudem. Z naszą redakcją kontaktują się kolejni zaskoczeni i rozdrażnieni tą sytuacją Czytelnicy. – Skandal, to przechodzi ludzkie pojęcie – to najłagodniejszy z komentarzy, który usłyszeliśmy w ciągu kilku dni.

Więcej w Super Nowościach

Katarzyna Szczyrek

do “Stało się! Bilety MPK znikają z kiosków”

 1. ROMAN

  uwaga- nie ma biletów bo chyba MPK będzie likwidowane- wszystko jest sprzedawane/ likwidowane/ zmnienia właściciela- buc- pasy są po to aby przejęły chyba ruch pieszy a więc bilety są niepotrzebne to jest chyba takie wyjaśnienie bo innego nie widzę aby z takim błachym problemem władza nie umiała sobie poradzić w 21 wieku – chyba że ma przyjechać jakiś konsultant i za odpowiednią kwotę [ musi być kilka zer] problem przestanie istnieć.

 2. Paweł

  Jest coś takiego jak bilet w komórce (zakup biletu przez telefon komórkowy). Ja korzystam i sobie chwalę :) . Bez dodatkowych kosztów zawsze pod ręką i bez łaski kierowcy który zabija spojrzeniem :)) .
  Pozdrawiam

 3. jan

  a potem beda piep… na jakim to strasznym deficycie jes mpk!!!!!dalej niech tak rzadza a ferenc to niech juz idzie na emeryture bo zaczyna miec „genialne”pomysły typu:bilety,kładka,fontanna i inne.moze juz wystarczy panie emerycie??oszczedz pan nas ,swoich wyborców.a moze jeszcze jakies zatrudninie wzrosnie przed koncem kadencji??

 4. olek

  Ale to przeciez stolica innowacji wiec czemu się dziwić.
  Jakie hasło takie i innowacje w tym miescie.
  Prezydent Ferenc na króla.

 5. były

  NIE NARZEKAĆ!!!!MPK było beeeeeeeee,więc macie super gów….. z logiem ZTM

 6. kratka

  A do tego MPK skraca godziny otwarcia własnych punktów sprzedaży biletów, jak choćby na pętli Wita Stwosza. Od wczoraj ten punkt nie jest czynny od rana tylko w godzinach 10-17. Gdzie to ma sens..

 7. KACPER

  Wydruk z kasy fiskalnej jest większy od biletu. 4% marży od wartości netto za bilet OGROMNE zyski.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.