Stało się! Bilety MPK znikają z kiosków

- Są ogromne problemy z kupnem biletów MPK w kioskach, a u kierowców autobusów nie chcemy przepłacać – mówi pan Tobiasz z Rzeszowa. Fot Wojciech Preisner

RZESZÓW. WRACAMY DO TEMATU: Niektórym właścicielom kiosków przestał się opłacać ich zakup

Tak jak przewidywaliśmy, zakup w kiosku biletu na przejazd autobusem miejskim w wielu miejscach w Rzeszowie graniczy wręcz z cudem. Z naszą redakcją kontaktują się kolejni zaskoczeni i rozdrażnieni tą sytuacją Czytelnicy. – Skandal, to przechodzi ludzkie pojęcie – to najłagodniejszy z komentarzy, który usłyszeliśmy w ciągu kilku dni.

Więcej w Super Nowościach

Katarzyna Szczyrek

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ROMAN
ROMAN
9 lat temu

uwaga- nie ma biletów bo chyba MPK będzie likwidowane- wszystko jest sprzedawane/ likwidowane/ zmnienia właściciela- buc- pasy są po to aby przejęły chyba ruch pieszy a więc bilety są niepotrzebne to jest chyba takie wyjaśnienie bo innego nie widzę aby z takim błachym problemem władza nie umiała sobie poradzić w 21 wieku – chyba że ma przyjechać jakiś konsultant i za odpowiednią kwotę [ musi być kilka zer] problem przestanie istnieć.

Paweł
Paweł
9 lat temu

Jest coś takiego jak bilet w komórce (zakup biletu przez telefon komórkowy). Ja korzystam i sobie chwalę :) . Bez dodatkowych kosztów zawsze pod ręką i bez łaski kierowcy który zabija spojrzeniem :)) .
Pozdrawiam

jan
jan
9 lat temu

a potem beda piep… na jakim to strasznym deficycie jes mpk!!!!!dalej niech tak rzadza a ferenc to niech juz idzie na emeryture bo zaczyna miec „genialne”pomysły typu:bilety,kładka,fontanna i inne.moze juz wystarczy panie emerycie??oszczedz pan nas ,swoich wyborców.a moze jeszcze jakies zatrudninie wzrosnie przed koncem kadencji??

olek
olek
9 lat temu

Ale to przeciez stolica innowacji wiec czemu się dziwić.
Jakie hasło takie i innowacje w tym miescie.
Prezydent Ferenc na króla.

były
były
9 lat temu

NIE NARZEKAĆ!!!!MPK było beeeeeeeee,więc macie super gów….. z logiem ZTM

kratka
kratka
9 lat temu

A do tego MPK skraca godziny otwarcia własnych punktów sprzedaży biletów, jak choćby na pętli Wita Stwosza. Od wczoraj ten punkt nie jest czynny od rana tylko w godzinach 10-17. Gdzie to ma sens..

KACPER
KACPER
9 lat temu

Wydruk z kasy fiskalnej jest większy od biletu. 4% marży od wartości netto za bilet OGROMNE zyski.