Stalówka sprawdzi Sochę

II LIGA. Trener Adamus sprawdza kolejnych piłkarzy, a kibice przygotowują prezentację

Bramkarz Korony Kielce Paweł Socha to kolejny piłkarz, który przyjedzie na testy do Stali Stalowa Wola. W kręgu zainteresowań naszej drużyną jest jeszcze kilku innych futbolistów.

Socha po rundzie jesiennej, został wytypowany do wypożyczenia do innego klubu. Do tej pory grał w zespole występującym w Młodej Ekstraklasie. Poza Stalą interesuje się nim też OKS Olsztyn. Oprócz niego na treningach i sparingach Stalówki mają się jeszcze pojawić inni gracze mający za sobą występy w ekipach młodzieżowych kieleckiej drużyny. Są to obrońca Bartłomiej Strzębski i pomocnik Damian Czarnecki. Być może przyjedzie też napastnik Daniel Rabenda.

Ponadto działacze Stali negocjują z Michałem Skórskim (pomocnik, Zagłębie Sosnowiec) i czekają na przyjazd napastnika Olendra Sól Damiana Rataja. Natomiast od kilku dni z stalowowolskim zespołem trenuje Wojciech Białek. Doświadczony napastnik, liczy, że uda mu się przekonać trenera Sławomira Adamusa, że warto zaoferować mu kontrakt.

Tymczasem w piątek odbędzie się prezentacja drużyny, którą organizuje Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola. Podczas niej zostaną przedstawieni piłkarze tworzący obecnie kadrę Stalówki. Najbardziej zasłużonym, kibice wręczą pamiątkowe odznaczenia. Imprezę zaplanowano na godz. 18 w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.

p

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments