Stanisław Mazur zasłużonym dla Kolbuszowej

Stanisław Mazur został uhonorowany tytułem zasłużonego dla Kolbuszowej za swoją działalność sportową i samorządową. Fot. Autor

KOLBUSZOWA. Stanisław Mazur, działacz sportowy i samorządowiec został uhonorowany tytułem „Zasłużony dla Miasta i Gminy Kolbuszowa”.

Decyzję o tym na ostatniej sesji podjęła Rada Miejska. St. Mazur urodził się w latach 1982-2002 pełnił funkcję prezesa i wiceprezesa KKS Kolbuszowianka, przez 12 lat był prezesem Fundacji na rzecz Kultury Fizycznej i Sportu, która zarządza obiektami sportowymi przy ul. Wolskiej.

– W tym czasie zrealizowano tam szereg inwestycji: rozbudowano budynek hotelowy, zmodernizowano boiska sportowe, powstały dwa boiska pełnowymiarowe, trybuny przy boisku głównym, zaplecze dla zawodników, szatnie, natryski, sauna i solanki – wylicza Barbara Bochniarz, sekretarz Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej.
St.  Mazur od wielu lat jest również czynnym samorządowcem: byłym szefem Zarządu Osiedla nr 3 w Kolbuszowej, a od 10 lat radnym miejskim. – Wspiera inwestycje, szczególnie dotyczące infrastruktury sportowo-rekreacyjnej – zaznacza Barbara Bochniarz.

pg

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments