Start już w tę sobotę – zapraszamy!

RZESZÓW, KRAJ. 42 maratony w 42 dni i 24 bezpłatne seminaria motywacyjne.

Polska Reprezentacja ultra maratończyków zamierza ustanowić Rekord Polski i przebiegnąć 42 maratony w ciągu 42 dni. Maratony odbędą się w 40 miejscach w Polsce, a w niektórych miastach towarzyszyć im będą bezpłatne szkolenia motywacyjne. Zawodnicy podejmą wyzwanie już 23 czerwca w Rzeszowie, a zakończą 3 sierpnia w Katowicach.

Pobiegną: August Jakubik, kierownik i kapitan reprezentacji Polski w biegach ultra oraz Mariusz Szostak. Będzie im towarzyszył (w 10 pierwszych maratonach) Andrzej Radzikowski, Waldemar Pędzich, (na kolejnych 11 maratonach) oraz Paweł Szynal (na ostatnich 12 maratonach). Zawodnicy założyli, że przebiegną każdy maraton w czasie nieprzekraczającym 4 godzin. Traktują to jako etap przygotowawczy do startu we wrześniowych Mistrzostwach Świata w biegu 24-godzinnym.

Na pomysł zorganizowania takiego wyzwania wpadł rektor AWF w Katowicach, prof. Zbigniew Waśkiewicz, by uczcić 42. rocznicę powstania AWF w Katowicach.

Po zakończeniu każdego z biegów, w 24 miejscowościach, przeprowadzone zostaną bezpłatne i otwarte seminaria na temat tego, jak odnieść sukces i przełamać bariery.

Poprowadzi je Dariusz Sikorski, znany w kraju trener motywacyjny, ostatnio pracujący dla polskiej reprezentacji Polski w piłce siatkowej kobiet. – Każdy z nas jest maratończykiem, tylko zamiast wielokilometrowych odległości dzień po dniu mamy do pokonania kolejne przeciwności, a do rozwiązania kolejne zadania: w pracy, w domu, w relacjach z szefem i bliskimi – przekonuje Dariusz Sikorski, prezes zarządu Crown Consulting. – Pamiętaj, każdego dnia biegniesz swój maraton. Potrzeba Ci wiele sił, pomysłów i motywacji, by pokonywać kolejne dystanse. Przyjdź na seminarium motywacyjne, a dowiesz się, skąd je czerpać.

Bezpłatne i otwarte seminaria motywacyjne na Podkarpaciu odbędą się: 23 czerwca o godz. 17 sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego (al. Łukasza Cieplińskiego 4) w Rzeszowie, a także 25 czerwca o godz. 17 w hali sportowo-widowiskowej MOSIR (ul. BURSAKI 29, sala fitnes) w Krośnie.

Maratony na terenie Podkarpacia zostaną przeprowadzone 23 czerwca w Rzeszowie na stadionie (przy ul. Wyspiańskiego 22), 24 czerwca w Strzyżowie na stadionie miejskim przy ul. 1 Maja 6, 25 czerwca w Krośnie na stadionie MOSiR (ul. Bursaki 41).

Podczas otwartych seminariów, m.in. w Rzeszowie i Krośnie, Dariusz Sikorski podpowie, jak poukładać swoje życie zawodowe i osobiste; jak stawiać sobie kolejne cele; jak motywować się do pracy, twórczego działania i walki o sukces. Czy wie, jak to zrobić? Oczywiście: - Od 12 lat jestem coachem, motywatorem, trenerem rozwoju osobistego. Szkolę pracowników dużych firm, przedsiębiorców i prowadzę zajęcia indywidualne.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
all
all
8 lat temu

Więcej dowiecie się na http://www.42maratony.eu
zapraszamy