Stolica Imitacji czy Wesołe miasteczko?

Jak się okazuje już teraz “Stolica Imitacji”, o pardon – “Innowacji” – jest jednym z najbardziej zakorkowanych miast w Polsce.

Wobec powyższego wizja utworzenia sieci buspasów jawi się jako zapowiedź prawdziwej ulicznej hekatomby. Naszemu genialnemu prezydentowi te wszystkie statystyki zupełnie nie przeszkadzają – on pójdzie na wojnę z każdym kto uważa inaczej. A że to być może nawet całe miasto to cóż – można powiedzieć rzeszowianom – Macie coście chcieli!. My, jako gazeta, oczywiście nie ustaniemy w protestach przeciw tak absurdalnym pomysłom, ale żeby owe protesty mogły być skuteczne potrzeba inicjatywy samych mieszkańców Rzeszowa. Drodzy Państwo! Koniecznie zaprotestujcie przeciw budowie kolejnych buspasów, bo jeżeli prezydent Ferenc przeprowadzi swój szalony plan, to rzeczywiście pozostanie nam tylko jazda zatłoczonymi autobusami, albo co gorsza nasz włodarz powróci do pomysłu budowy nadziemnej kolejki. I wtedy będziemy już naprawdę “Wesołym Miasteczkiem”.

PRZECZYTAJ: „Rzeszów jednym z najbardziej zakorkowanych miast w Polsce”

Krzysztof Pipał

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelnik
Czytelnik
9 lat temu

„Wesołe miasteczko”? to będzie istny lunapark po którym będziemy się poruszać gondolami, kolejką naziemną, których stacje będą zapewne przy okrągłych kładkach. W razie wielkich korków zawsze możemy użyć miejskiego roweru. W obliczu tego co nas czeka, powinno się raczej pomyśleć o skuterach miejskich, bo kto będzie pedałował kilkanaście kilometrów? Tak czy inaczej czeka nas „Resovia Luna Park”

jarozpis
jarozpis
9 lat temu

Najpierw trzeba wymusić, aby Pan Prezydent zapłacił z własnej kieszeni za bzdurny już w założeniach program komunikacyjny Rzeszowa, może rozmowa do kieszeni podziała skuteczniej jak apelowanie o rozsądek.
Może trzeba wytoczyć proces za marnowanie publicznych pieniędzy?
Brak „racjonalnych” wyjaśnień Pana Chłodnickiego, stąd może nietrafna moja ocena poczynań Pana Prezydenta.