Stracił panowanie nad samochodem. Dwie osoby w szpitalu

Fot. Archiwum

TARNOBRZEG. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w niedzielę (26.05) przed godz. 18 na tarnobrzeskiej Wisłostradzie.

55-letni kierowca toyoty yaris stracił panowanie nad pojazdem, rozpędzony samochód uderzył w wał przeciwpowodziowy, a następnie dachował zatrzymując się na poboczu drogi. Kierowca i jego pasażerka z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

en/KMP Tarnobrzeg

do “Stracił panowanie nad samochodem. Dwie osoby w szpitalu”

 1. kierowca

  Przeciez od wislostrady do walu jest kilkanascie metrow i na calej trasie od Tarnobrzega do mostu w Nagnajowie jest TYLKO 1 zakret i to lagodny. Zeby na takiej trasie spowodowac wypadek to podejrzewam ze „cos sie musialo dziac” lub samochod byl niesprawny !!!

  • borys

   jechałem tamtędy na prostej drodze to było. przeleciał mi idipota przed maską. za duża prędkość i stracił panowanie (podejrzewam że wjechał w tą studzienke co jest przy pasie zieleni). zatrzymałem się udzielilem peirwszej pomocy, potem ludzie przybyli znad tego jeziorka to odjechałem.
   ale szczerze to zapierniczał bardzo szybko i mam nadzieję że takich przestępców drogowych będą zamykać, bo naraził mnie i 3 inne osoby które ze mną jechały. 5 s i by w nas uderzył.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.