Stracili najlepsi klienci

PRZEMYŚL. PKS od Nowego Roku obniżył cenę biletów na jednym z odcinków, ale w grudniu sprzedawano miesięczne bilety na styczeń po starej cenie

– Za to, że jestem obowiązkowa i kupiłam bilety dla całej rodziny tuż po świętach, jeszcze w grudniu, dostałam „bonus”, minus sto złotych – poinformowała nas poirytowana Czytelniczka z Kosienic (gm. Żurawica) telefonująca do naszej redakcji. – Po pierwszym PKS obniżył ceny przejazdów z i do Kosienic, a ja kupiłam miesięczne po wyższej cenie – opowiadała. – Nikt mnie nie poinformował w kasie, że za parę dni bilety będą tańsze! – żaliła się nasza Czytelniczka. – To niepoważne! Powinni zwrócić różnicę, a nie chcą – dodała.

O tym, że na trasie Przemyśl-Kosienice-Przemyśl PKS obniżył ceny biletów pani Halina dowiedziała się od znajomej z tej samej miejscowości. – Poszłam do kasy i poprosiłam o zwrot różnicy. W przypadku czterech biletów miesięcznych, które kupiłam to około stu złotych! Ale pani w kasie stwierdziła, że nie może tego zrobić, bo zmienił się podatek VAT. Powiedziała też, że nic jej nie było pod koniec grudnia wiadomo o obniżce od stycznia, dlatego nie informowała o tym klientów kupujących miesięczne bilety – relacjonowała pani Halina. – Ja ćwierć wieku jeżdżę PKS-ami, zawsze mam bilet miesięczny, a tu taka „nagroda” mnie spotkała – ironizowała nasza Czytelniczka.

Monika Kamińska

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments