Strumyk pozostał w grze

Maciej Dziwisz (nz. z lewej) zdobył drugą bramkę dla Strumyka Malawa w starciu z Czarnymi

IV LIGA, Strumyk pokonał Czarnych i równocześnie wyeliminował ten zespół z walki o awans do IV ligi. Sam przesunął się na pozycję nim premiowaną, ale aby go sobie zapewnić, nie może w ostatniej serii spotkań przegrać z JKS Jarosław.

Wyścig o III ligę, przypomina w tym sezonie rywalizację żółwi. Niby było kilka ekip, które miały wysokie aspiracje, ale jak przychodziło co do czego, nie potrafiły postawić kropki nad “i”, czyli wygrać i uciec rywalom na bezpieczną odległość. Sztandarowym przykładem na to jest m.in. drużyna z Jasła. To ona najgłośniej mówiła o chęci awansu. Solidnie wzmocniona przed sezonem, miała walczyć o najwyższe laury.

Z tej rywalizacji odpadła co prawda dopiero w przedostatniej kolejce ale już sam fakt, że ją przegrała, jest wielką porażką tej drużyny.

STRUMYK – CZARNI
2-1
(0-0)
1-0 Solarz (48.)
2-0 Dziwisz (49.)
2-1 Kłeczek (67. – samobójcza)

STRUMYK: K. Migut – Skała, Gaca, Brusik, Kosztyła, Jandziś (89. Cyrnek), Kłeczek (90. Draga), Brudek, Wójtowicz, Dec (46. Solarz), Dziwisz (83. Pałka).

CZARNI: Kwiek – Munia (54. Złotek), Bernacki, Maczuga, Kosiba (53. Dziedzic), Grzesiak (72. Warchoł), Chrząszcz (61. Madejczyk), Pokrywka, Brągiel, Warzocha, Szalony.

Sędziował Mariusz Antosz (Tarnobrzeg). Żółte kartki: Kłeczek oraz Kosiba, Warzocha. Widzów 350.

Więcej w Super Nowościach

p

 

 

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.