Studenci dzieciom

Fot. Archiwum

RZESZÓW. W dniach 5-7 grudnia już po raz kolejny organizowana będzie akcja „Studenci dzieciom czyli Mikołajki 2011”.

Inicjatorem akcji jest Samorząd Studentów Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego, który zaprosił do współpracy samorządy wszystkich wydziałów UR. W tym roku zbierane pieniądze zostaną przeznaczone na rzecz DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ DLA DZIECI w ŁĄCE.

Przez 3 dni na terenie uczelni i miasteczek akademickich będą zbierane pieniądze przez studentów posiadających specjalne identyfikatory. Przygotowane zostały również 3 rodzaje cegiełek – w zamian za datek każdy otrzyma zabawną naklejkę: Śliczną Mikołajkę, Przystojnego Mikołaja lub Mikołaja Dziadka. Akcję zakończy 8 grudnia impreza charytatywna w Studenckim Klubie „Pod Palmą” mieszczącym się przy ul. Cichej. Główna atrakcją będzie koncert zespołu „Koniec Świata” (o godzinie 22). W trakcie trwania imprezy zostaną rozlosowane nagrody z wstępów.

Ta wspaniała akcja wpisała się na stałe w krajobraz imprez uniwersyteckich jako wyraz solidarności z naszymi małymi przyjaciółmi, jednak aby na twarzach dzieci pojawił się uśmiech potrzeba wielu ludzi dobrej woli. Dlatego też wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji.
Po Koncercie Afterparty do białego rana!

Ceny biletów: studenci 5 zł, pozostali 10 zł. W stroju Mikołaja/Mikołajki wstęp FREE.

am/inf.pras.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments