Studenci „przejęli” miasto. ZOBACZ ZDJĘCIA

Studenci “przejęli” miasto.

RZESZÓW. Około godz. 14 studenci odebrali z rąk prezydenta Rzeszowa symboliczny klucz do bram miasta i rozpoczęła się największa impreza braci studenckiej-juwenalia.

Barwny korowód studentów, pięciu rzeszowskich uczelni przeszedł ulicami Rzeszowa.

Już o 17 w miasteczku Politechniki Rzeszowskiej rozpoczną się koncerty. Jako pierwszy wystąpi Sunrise. O godz. 18:30 Solaris, 20 Skaner, a 21:30 ENEJ. Koncert gwiazdy wieczoru, zespołu Lady Pank rozpocznie się o 23.

Studentom życzymy wspaniałej zabawy podczas największego studenckiego święta w roku, bo po niej nadejdzie czas zupełnie nie związany z zabawą- obSESJA!

ZOBACZ ZDJĘCIA!

pad

do “Studenci „przejęli” miasto. ZOBACZ ZDJĘCIA”

 1. łukasz

  Juwenalia przecież odbywają się we wszystkich, polskich miastach gdzie są studenci! Korowód trwa tylko kilka godzin, gdy impreza się zaczyna. Nie przesadzajmy, że korki itp. Masz rację Ola- dzięki nam, studentom niejeden zarabia na wynajmie mieszkania… i te pieniądze za wynajem są coraz większe, a standard taki sam lub gorszy!!!

 2. Ola

  Oczywiście a za rok zrobic juwenalia pod blokiem z osiedlowym kółkiem różańcowym, a najlepiej to wyrzucić studentów i niech około 50tyś mieszkańców straci pracę i dochody z tytułu wynajmu

 3. leon

  Tak! Najlepiej pozamykać ulice i spowodować ogromne korki a co tam, niech się studenciaki zabawią a kierowcy stoją w korkach!
  Dać im jeszcze darmowego alkoholu z kasy miasta i będzie malina!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.