Studenci „przejęli” miasto. ZOBACZ ZDJĘCIA

Studenci “przejęli” miasto.

RZESZÓW. Około godz. 14 studenci odebrali z rąk prezydenta Rzeszowa symboliczny klucz do bram miasta i rozpoczęła się największa impreza braci studenckiej-juwenalia.

Barwny korowód studentów, pięciu rzeszowskich uczelni przeszedł ulicami Rzeszowa.

Już o 17 w miasteczku Politechniki Rzeszowskiej rozpoczną się koncerty. Jako pierwszy wystąpi Sunrise. O godz. 18:30 Solaris, 20 Skaner, a 21:30 ENEJ. Koncert gwiazdy wieczoru, zespołu Lady Pank rozpocznie się o 23.

Studentom życzymy wspaniałej zabawy podczas największego studenckiego święta w roku, bo po niej nadejdzie czas zupełnie nie związany z zabawą- obSESJA!

ZOBACZ ZDJĘCIA!

pad

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
łukasz
łukasz
9 lat temu

Juwenalia przecież odbywają się we wszystkich, polskich miastach gdzie są studenci! Korowód trwa tylko kilka godzin, gdy impreza się zaczyna. Nie przesadzajmy, że korki itp. Masz rację Ola- dzięki nam, studentom niejeden zarabia na wynajmie mieszkania… i te pieniądze za wynajem są coraz większe, a standard taki sam lub gorszy!!!

Ola
Ola
9 lat temu

Oczywiście a za rok zrobic juwenalia pod blokiem z osiedlowym kółkiem różańcowym, a najlepiej to wyrzucić studentów i niech około 50tyś mieszkańców straci pracę i dochody z tytułu wynajmu

leon
leon
9 lat temu

Tak! Najlepiej pozamykać ulice i spowodować ogromne korki a co tam, niech się studenciaki zabawią a kierowcy stoją w korkach!
Dać im jeszcze darmowego alkoholu z kasy miasta i będzie malina!

R2
R2
9 lat temu
Reply to  leon

Racja Leon! Trzeba napisać petycje do prezydenta miasta w tej sparwie!