Student wypadł z okna akademika „Ikar”

Fot. Archiwum

RZESZÓW. 22-letni student wypadł z okna pokoju na drugim piętrze. Młody mężczyzna nie doznał groźnych obrażeń. Prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu.

Dziś nad ranem policjanci interweniowali pod jednym z rzeszowskich domów akademickich. Wezwał ich portier, a powodem wezwania był wypadek, jakiemu uległ jeden z lokatorów akademika.

Około godziny 2.50 portier odebrał telefon. Dzwonił mieszkaniec sąsiedniego domu akademickiego. Mówił, że  widzi z okna leżącego na trawniku mężczyznę. Portier wyszedł na zewnątrz, dostrzegł młodego człowieka na trawie i rozpoznał w nim jednego z lokatorów. Widząc zakrwawione usta studenta wezwał pogotowie i Policję.

Policjanci ustalili, że wypadkowi uległ 22-letni lokator akademika, student jednej z rzeszowskich uczelni. Mężczyzna był przytomny, mówił, ale nie był w stanie zrelacjonować, dlaczego leży na trawniku przed akademikiem. Policjanci rozmawiali z jego współlokatorami. Okazało się, że wieczorem wszyscy trzej uczestniczyli w imprezie urodzinowej w akademiku. Pili alkohol. Po powrocie do swego pokoju ułożyli się do snu. Współlokatorzy nie wiedzieli wypadku, przypuszczali  jedynie, że ich kolega mógł wypaść przez okno.

Mężczyzna trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

pad/KWP

do “Student wypadł z okna akademika „Ikar””

 1. VV

  nie „pili alkochol” a chleli na umor !

 2. Romuś

  Zagadka:
  co ma wspólnego Pijany i Kot ?….. Obaj zawsze spadają na cztery łapy :)

 3. niania

  normalny student to pijany student, czyli stała się rzecz normalna

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.