Sukces Flimero na Mistrzostwach Europy

Cheerleaderki z Flimero z grupy junior młodszej mogą pochwalić się III miejscem na Mistrzostwach Europy Cheerleeders. Fot. Archiwum

TYCZYN, RZESZÓW. Cheerleaderki z Tyczyna do swoich licznych trofeów dołączyły kolejne. Roztańczone akrobatki z ostatnich Mistrzostw Europy we włoskim Riccione przywiozły srebro i brąz.

Flimero reprezentowały grupy w dwóch kategoriach: junior i junior młodszy. Reprezentantki pierwszej zdobyły srebrny medal, natomiast ich koleżanki brązowy.
Mimo, że nie udało im się zgarnąć złota, cała ekipa Flimero nie kryje zadowolenia.

– Mistrzostwa były rewelacyjne i ogromnie cieszę się z sukcesu moich dziewczyn. Jest on tym większy, że konkurencję miału dużą a poziom wciąż rośnie – chwali swoje podopieczne Jolanta Magda, trenerka cheerleaderek. Nie bez znaczenia są nowe przepisy, które pozwalają na reprezentację danego kraju przez trzy zespoły.

To nie pierwszy sukces Flimero. Tylko w tym roku obie grupy zdobyły Mistrzostwo Polski.

Zawojują „Mam Talent”?
Choć przed dziewczynami teraz wakacyjna przerwa, dwie z nich mają szansę na indywidualny sukces – tym razem w programie „Mam Talent”. Izabela Gaweł i Karolina Mendoń z grupy junior młodszej przeszły już pozytywnie II etapy eliminacji, w tym występ przed jury. Choć dostały trzy razy „tak” jeszcze nie wiadomo czy zakwalifikują się do finałowej 40-tki.

anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments