Sukces Minge w Nowym Jorku

Nowa kolekcja Ewy Minge została przyjęta z wielkim entuzjazmem przez amerykańskie gwiazdy – mówi modelka i stylistka Karolina Malinowska. Prezentacja kolekcji wiosna/lato 2012 odbyła się w Good Units w słynnym hotelu Hudson na Manhattanie.

Kolekcję kobiecą zdominowały czerń i kolor kremowy. Choć tradycyjnie Ewa Minge postawiła na minimalizm, w strojach nie zabrakło skomplikowanych form konstrukcyjnych.

Na pokazie pojawiły się też męskie akcenty, a na wybiegu stawił się Rocco Gaglioti, dziennikarz z Fashion News, który w zeszłym roku przeprowadził z wywiad z naszą projektantką. – Ten wywiad i angielski Ewy (nieporadny) osiągnęły szczyty popularności w Internecie. Ewa jest osobą, która swoją porażkę potrafi przekuć nie w sukces zawodowy, a osobisty – podkreśla Malinowska. – Dziś Ewa i Rocco przyjaźnią się, Rocco wziął udział w pokazie. Powiedział, że stanie na rzęsach, ale Minge za pół roku będzie udzielała wywiadów po angielsku bez zająknięcia i ja mu wierzę – dodała modelka.

Kolekcja została przyjęta z ogromnym uznaniem, na sali obok gwiazd zasiedli również przedstawiciele amerykańskiego “Vogue’a”, co jest nobilitacją dla projektantki.
- Myślę, że obecność 15 osób z amerykańskiego ‚Vogue’a’ mówi sama za siebie. Ewa jest osobą, która za granicą osiąga coraz większy sukces; tylko ona pokazuje swoją kolekcję oficjalnie podczas Fashion Weeku i ona jedna przekłada to na sukces finansowy – zaznacza Karolina Malinowska.

PAP, tz

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.