SuperNowości24.pl – źródło najświeższych informacji

Wszystkie wydarzenia na Podkarpaciu śledzimy na bieżąco, a najświeższe informacje natychmiast zamieszczamy na naszym nowym portalu internetowym pod adresem: www.supernowosci24.pl . Nowoczesna, atrakcyjna szata graficzna i łatwa nawigacja, to tylko niektóre atuty tego serwisu. Wejdź na tę stronę i poznaj zalety SuperNowości24.pl.

Już od tygodnia działa nowy internetowy serwis informacyjny SuperNowości.24.pl. Stali internetowi Czytelnicy Super Nowości od razu zauważyli zmianę. Z dotychczasowego adresu są przekierowywani na nowy portal. Nowoczesna i atrakcyjna szata graficzna zachęca do zapoznania się z jego zawartością. Co się zmieniło?

– Przede wszystkim, SuperNowości24.pl nie są internetowym wydaniem gazety – mówi Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny Super Nowości i SuperNowości24.pl. – Portal jest samodzielnym serwisem, w którym na bieżąco zamieszczanym najświeższe informacje o wszystkim, co dzieje się w regionie lub dotyczy Podkarpacia i jego mieszkańców. SuperNowości24.pl jest źródłem najświeższych informacji. Zanim o wydarzeniu powiedzą stacje radiowe, zanim pokażą je serwisy telewizyjne, my prezentujemy je na stronie SuperNowości24.pl.

Kilka dni temu mieszkaniec Przemyśla zaatakował nożem dwie osoby na dworcu kolejowym w Krakowie. Chwilę później zamieściliśmy tę informację na stronie SuperNowości24.pl. Od nas tę informację zaczerpnęły stacje radiowe i inne serwisy internetowe. Chcesz o wszystkim wiedzieć pierwszy? Odwiedzaj często stronę: www.supernowosci24.pl .

– Stale udoskonalamy nasz serwis – dodaje Piotr Pyrkosz.- SuperNowości24.pl zmieniają z dnia na dzień i z godziny na godzinę. Internautom oferujemy coraz więcej nowych możliwości nie tylko zdobywania najświeższych informacji, ale także rozrywki. Ci, którzy raz odwiedzą stronę SuperNowości24.pl, pozostają już jej wiernymi Czytelnikami. Zapraszam.

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stanisław
Stanisław
2 lat temu

Kto Was kupił bo niegdyś pisaliście że jedyna polska gazeta z polskim kapitałem ,a czytam ją od początku powstania ale chyba przestane bo sądzę że już nie jesteście polską gazetą,tak wywnioskowałem po waszych artykułach .Wierny były czytelnik!!

hijena
hijena
1 rok temu
Reply to  Stanisław

czytaj Goscia Niedzielnego,wielce pouczający i odpowiedni dla ciebie żurnał

Bros
Bros
4 lat temu

No na biezaco….. O wypadku w trzcianie i zablokowanej na pare godzin drodze nic nie bylo… Gratulacje..szybkość jest…he he

Stanisław
Stanisław
9 lat temu

Może ktoś polikwiduje stare posty.
Wiadomości będą bardziej przejrzyste i aktualne.