SuperNowości24.pl – źródło najświeższych informacji

Wszystkie wydarzenia na Podkarpaciu śledzimy na bieżąco, a najświeższe informacje natychmiast zamieszczamy na naszym nowym portalu internetowym pod adresem: www.supernowosci24.pl . Nowoczesna, atrakcyjna szata graficzna i łatwa nawigacja, to tylko niektóre atuty tego serwisu. Wejdź na tę stronę i poznaj zalety SuperNowości24.pl.

Już od tygodnia działa nowy internetowy serwis informacyjny SuperNowości.24.pl. Stali internetowi Czytelnicy Super Nowości od razu zauważyli zmianę. Z dotychczasowego adresu są przekierowywani na nowy portal. Nowoczesna i atrakcyjna szata graficzna zachęca do zapoznania się z jego zawartością. Co się zmieniło?

- Przede wszystkim, SuperNowości24.pl nie są internetowym wydaniem gazety – mówi Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny Super Nowości i SuperNowości24.pl. – Portal jest samodzielnym serwisem, w którym na bieżąco zamieszczanym najświeższe informacje o wszystkim, co dzieje się w regionie lub dotyczy Podkarpacia i jego mieszkańców. SuperNowości24.pl jest źródłem najświeższych informacji. Zanim o wydarzeniu powiedzą stacje radiowe, zanim pokażą je serwisy telewizyjne, my prezentujemy je na stronie SuperNowości24.pl.

Kilka dni temu mieszkaniec Przemyśla zaatakował nożem dwie osoby na dworcu kolejowym w Krakowie. Chwilę później zamieściliśmy tę informację na stronie SuperNowości24.pl. Od nas tę informację zaczerpnęły stacje radiowe i inne serwisy internetowe. Chcesz o wszystkim wiedzieć pierwszy? Odwiedzaj często stronę: www.supernowosci24.pl .

- Stale udoskonalamy nasz serwis – dodaje Piotr Pyrkosz.- SuperNowości24.pl zmieniają z dnia na dzień i z godziny na godzinę. Internautom oferujemy coraz więcej nowych możliwości nie tylko zdobywania najświeższych informacji, ale także rozrywki. Ci, którzy raz odwiedzą stronę SuperNowości24.pl, pozostają już jej wiernymi Czytelnikami. Zapraszam.

do “SuperNowości24.pl – źródło najświeższych informacji”

  1. Bros

    No na biezaco….. O wypadku w trzcianie i zablokowanej na pare godzin drodze nic nie bylo… Gratulacje..szybkość jest…he he

  2. Stanisław

    Może ktoś polikwiduje stare posty.
    Wiadomości będą bardziej przejrzyste i aktualne.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.