Sylwester na Rynku

RZESZÓW. Pożegnanie odchodzącego 2010 roku i powitanie Nowego Roku na Rynku odbędzie się w klimatach muzyki disco. W Sylwestrowy wieczór wystąpią: Novika, Reni Jusis, Abradab i Tomek Makowiecki.
Zabawa rozpocznie się o godz. 20.20. Oprawę muzyczną cały czas zapewniał będzie didżej Bleq. Jako pierwszy o godz. 20.40 wystąpi Tomasz Makowiecki. Po godz. 21.30 zaprezentuje się grupa taneczna „Top Toys & Diana Sasha”.
O godz. 21.50 wystąpi grupa Abradab, a po niej znowu „Top Toys & Diana Sasha”. Kolejną gwiazdą będzie Reni Jusis (na scenie od 22.50 do północy). Tuż przed północą życzenia złoży prezydent Rzeszowa.
Już w Nowym Roku bawiący się zobaczą pokaz sztucznych ogni oraz chińskie lampiony. 20 minut po północy wystąpi Novika z zespołem. Imprezę zakończy Dj Bleq.

KROSNO. Impreza rozpocznie się na Rynku o godz. 21 konkursami i zabawami dla publiczności. O godz. 22 koncert zespołu Groovinscy cz. 1. Ponadto w programie: pokaz sztucznych ogni, oraz kolejne części koncertu w wykonaniu zespołu Groovinscy.

DĘBICA. Sylwestrową zabawę na płycie Rynku o godz. 21 rozpoczną szlagiery szwedzkiej gwiazdy muzyki pop, które wykona zespół „Abba My Music”. Nie zabraknie też największych muzycznych hitów z różnych zakątków świata w wykonaniu miejscowej grupy Combo. O północy niebo rozświetlą fajerwerki. Zakończenie zabawy na centralnym placu Dębicy zaplanowano o godz. 1.

PRZEMYSL. Na Rynku Starego Miasta pożegnanie odchodzącego roku odbędzie się przy największych przebojach muzyki rozrywkowej. Impreza rozpocznie się w piątek o godz. 22 i potrwa do godz. 1.00. O północy mieszkańcy będą mogli obejrzeć pokaz sztucznych ogni.

JASŁO. Impreza sylwestrowa rozpocznie się o godz. 21.30. Pierwszą część poprowadzi dobrze didżej Sanchez. Będzie muzyka mechaniczna, konkursy i zabawy dla publiczności. Zostaną także omówione zasady okolicznościowego ekologicznego konkursu butelkowego. Losowanie nagród (m.in. kino domowe, mini wieża, odtwarzacz DVD i odkurzacz) wśród uczestników tego konkursu odbędzie się już w Nowym Roku.
O godz. 22.30 wystąpi zespół „Chłopacy” z jaślaninem Mateuszem Mijalem. Po północy burmistrz miasta złoży uczestnikom Sylwestra na rynku noworoczne życzenia oraz odbędzie się pokaz sztucznych ogni. Potem na scenie ponownie pojawią się „Chłopacy”. Kwadrans przed godz. 1 rozpocznie się losowanie nagród konkursu butelkowego. Zakończenie imprezy zostało zaplanowane na godzinę 1.30.

LUBACZÓW. Powitaj Nowy Rok na palcu przed budynkiem MDK. Zabawa przy muzyce mechanicznej, którą zagra Paul Dalay (Paweł Czopko) rozpocznie się o godz. 22.30. W programie pokaz sztucznych ogni.

PRZEWORSK. Burmistrz miasta zaprasza mieszkańców na spotkanie sylwestrowe, które odbędzie się w godz. 23.40 – 00.20 na Rynku.

JAROSŁAW. Przywitaj Nowy Rok przy pokazie sztucznych ogni na Rynku Miasta Jarosławia. Na widowisko o północy zaprasza Burmistrz Miasta oraz Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments