Syn Schwarzeneggera debiutuje jako model

Syn Arnolda Schwarzeneggera, Patrick, zaczyna robić karierę w show-biznesie.

Patrick Schwarzenegger, syn byłego gubernatora Kalifornii, wkracza do show-biznesu. Obok Georgii May Jagger wystąpił w reklamie jeansów marki Hudson Jeans.

Choć efekty sesji z udziałem 17-letniego syna Schwarzeneggera oglądać można póki co tylko na billboardach w Los Angeles, to wywołały prawdziwą sensację w Internecie. Na punkcie “gorącego” nastolatka ubranego jedynie w jeansy oszalały internautki.

Oprócz kampanii billboardowej, kolekcję Hudson Jeans na jesień promować będą także trzy krótkie filmy utrzymane w klimacie głośnych filmów Andy Warhola z serii “Screen Test”. Obok młodego Schwarzeneggera występuje w nich Georgia May Jagger. Córka Micka Jaggera współpracuje z Hudson Jeans od 2009 roku i zaprojektowała dla marki nawet własną kolekcję jeansów.

Początkujący model stara się opanować zamieszanie wokół własnej osoby, zwłaszcza że kampania zbiegła się w czasie z rozwodem jego rodziców i skandalem wywołanym informacją o nieślubnym dziecku Arnolda Schwarzeneggera. Więcej o Patricku będzie można się dowiedzieć 7 września podczas premiery filmów reklamowych. Zespół kreatywny Hudson Jeans przedstawi wówczas światu swoją nową gwiazdę.

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.